Neler Yeni

Kablosuz mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Bayram
Link atabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bütçe sorun değil abi çok fark yok demiş bence de çok fark yoksa 1 k para da boş
Zaten yok sensör aynı mcu aynı batarya olarak m800 daha iyidir onu göremedim o yüzden bir şey demiyorum genel olarak aynı

Link atabilir misiniz

Ya bütçe sorun değil abi çok fark yok demiş bence de çok fark yoksa 1 k para da boş

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Ege
Link atabilir misiniz

Tutuş tipinize göre seçmek çok daha doğru olur aslında. Tutuş sekliniz nedir ? Onun dışında arada sensör ve mcu dışında farklarda var. Hem teknik açıdan hem de malzeme kalitesi olarak.

Üsame Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Üsame Akiş
Tutuş tipinize göre seçmek çok daha doğru olur aslında. Tutuş sekliniz nedir ? Onun dışında arada sensör ve mcu dışında farklarda var. Hem teknik açıdan hem de malzeme kalitesi olarak.
Claw

Üsame Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Üsame Akiş
Gerek yok pek hissetmezsin ve fazla şarj tüketir pek bi artısı olmaz
Teşekkür ederim alacam iyi günler dilerim

O zaman amazon primeyle m800 ultra tercih edilebilir.
Yanlış anlamayın ama pişman olmam deme nede olsa öğrenciyim fiyat yüksek biraz

Gerek yok pek hissetmezsin ve fazla şarj tüketir pek bi artısı olmaz
Hocam peki bu mousepad nasıl https://www.amazon.com.tr/Klasse-Lo...d&qid=1714730549&sprefix=klass,aps,297&sr=8-3

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Bayram
Rica ederim hayırlı olsun pişman etmez bende uzun arayışlar sonucu bunu aldım kullananlar memnun şans işi bozuk çıkmazsa problem yok mouse pad çok iyi çoğu kişinin de önerisi bu ufak mouse pad kullanabilsem bende bunu alcaktım

Üsame Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Üsame Akiş
Rica ederim hayırlı olsun pişman etmez bende uzun arayışlar sonucu bunu aldım kullananlar memnun şans işi bozuk çıkmazsa problem yok mouse pad çok iyi çoğu kişinin de önerisi bu ufak mouse pad kullanabilsem bende bunu alcaktım
Nasıl yani bozuk çıkma ihtimali var mı

Üsame Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Üsame Akiş
Mousepad oyun oynanmıcak kadar küçük değil deme ideal

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Deathadder V2 Pro kullanıyorum gayet memnunum, ergonomik, yeterince hafif, malzeme kalitesi iyi.

Top Bottom