Neler Yeni

Hisse veya Halka Arz için öneri site veya uygulama varmı?

EGZZY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ata Taha Erkoçoğlu
Anlık olarak takip edebileceğim kolay bir şekilde al-sat yapabileceğim bir uygulama varmı? Kripto da Paribu gibi vs.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
Anlık olarak takip edebileceğim kolay bir şekilde al-sat yapabileceğim bir uygulama varmı? Kripto da Paribu gibi vs.
midas var ancak midasta bütün halka arzlar olmuyor, yine geliyor bazıları ama sürekli olmuyor bazı sebeplerden

Keyfen

80+ Bronze
midas var ancak midasta bütün halka arzlar olmuyor, yine geliyor bazıları ama sürekli olmuyor bazı sebeplerden
güvenilirmidir midas, daha önce hiç işlem yapmadım hisselerle alakalı garanti bankasında 1 tane denim dedim öğrenmek için hisse hesabımdaki paraya bloke koydu 1 işlem iptal ettikten sonra anlamadım

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
güvenilirmidir midas, daha önce hiç işlem yapmadım hisselerle alakalı garanti bankasında 1 tane denim dedim öğrenmek için hisse hesabımdaki paraya bloke koydu 1 işlem iptal ettikten sonra anlamadım
Satişlarda iki gün bloke uygulanıyor yani mevcut hisseni sattığın zaman 2 gün bekleyeceksin t1-t2 bakiyende duruyor zaten 👍 t1-t2 uygun olan hisselerden anlık olarak aynı gün işlem yapabilirsiniz ama genelde çoğu uygun değildir bu yüzden 2 gün bekleyeceksin.

Keyfen

80+ Bronze
Satişlarda iki gün bloke uygulanıyor yani mevcut hisseni sattığın zaman 2 gün bekleyeceksin t1-t2 bakiyende duruyor zaten 👍 t1-t2 uygun olan hisselerden anlık olarak aynı gün işlem yapabilirsiniz ama genelde çoğu uygun değildir bu yüzden 2 gün bekleyeceksin.
t1 t2 nedemek billmiyorum rica etsem biraz daha açabilirmisin. ve satış yapmadım emir açmıştım iptal ettim sonra bloke koydu kendi kendine

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
t1 t2 nedemek billmiyorum rica etsem biraz daha açabilirmisin. ve satış yapmadım emir açmıştım iptal ettim sonra bloke koydu kendi kendine
Emir iptalinde gün sonunu bekle genelde bloke koymaz. T1-t2 bakiye siz alım satım yaparken para orada bloke durur ve çoğu hissede kullanamazsınız.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Anlık olarak ücretsiz göreceğin yer yok

Freix

80+ Bronze

EGZZY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ata Taha Erkoçoğlu
Emir iptalinde gün sonunu bekle genelde bloke koymaz. T1-t2 bakiye siz alım satım yaparken para orada bloke durur ve çoğu hissede kullanamazsınız.
evet çok rahatsız edici bir durum o yüzden sormuştum . Banka uygulamaları da anlık olarak güncellenmiyor sürekli gir çık yapmak gerek. Çok yavaşlar.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
evet çok rahatsız edici bir durum o yüzden sormuştum . Banka uygulamaları da anlık olarak güncellenmiyor sürekli gir çık yapmak gerek. Çok yavaşlar.
Yani güvenlik için yapılan bir şey çünkü siz mesela 10bin ile işlem yaparken başkası 100milyon TL ile işlem yapıyor ve sürekli anlık hesaba para geçerse borsayı manipüle etmiş olur

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
midas güvenilir hocam zaten direkt SPK onaylı olduğu için bankalarla aynı seviyede denebilir borsa konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak şimdi

gün 1: hisseni sattın, onaylandı
gün 2: T1
gün 3: T2
gün 4: satış tutarı hesabına geldi

Son düzenleme:

Keyfen

80+ Bronze
emir iptal ettim 1. de direk hesabıma yattı para ama 2. de yatmadı bloke gözüküyor o yarın düzelirmi dersin hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,172
Üyeler
140,783
Son üye
Monitörcü
Top Bottom