Neler Yeni

Hızlı Şarj Aleti Önerisi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Arkadaşlar oppo a74 kullanıyorum. Telefonun orijinal adaptörü 35w ancak son 1 2 haftadır telefon çok yavaş şarj oluyor sorun adaptörde mi bilmiyorum ama normalde 40 dk de 0 dan 100 e dolan batarya şu anda 4 saatte zor şarj oluyor. Telefonu şarja taktığımda hızlı şarj işareti de artık çıkmıyor. Bana orta halli 30-45w arası bir şarj adaptörü önerebilir misiniz

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Kabloda da sorun olabilir bide onu değiştirip dene
Şimdi telefoncuya gidiyorum ya bi denesin telefonun bozuk olma ihtimali hiç aklıma gelmedi postu açarken. Bi baktırıyım ona göre hareket edeyim

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Sinan İ.
Sorun çok büyük ihtimal kabloda bende senede 1 kez kablo değiştiriyorum bu sorun yüzünden.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
Sorun çok büyük ihtimal kabloda bende senede 1 kez kablo değiştiriyorum bu sorun yüzünden.
kendi kendine düzeldi şimdi deli. adaptörü ve kabloyu başka telefona taktım hızlı şarj yapıyo, benimkine taktım olmuyodu şimdi birden bire hızlı şarj moduna geçti 2 dakikada yüzde 10 doldurdu şarjı :D

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Sinan İ.
kendi kendine düzeldi şimdi deli. adaptörü ve kabloyu başka telefona taktım hızlı şarj yapıyo, benimkine taktım olmuyodu şimdi birden bire hızlı şarj moduna geçti 2 dakikada yüzde 10 doldurdu şarjı :D
o zaman sorun %90 kabloda arada temassızlık gibi yapıyor şarj etmiyor yada yavaş şarj ediyor bence siz kablo arayışına girin ufaktan ucuz denk getirince hemen alın.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,698
İsim
Eren Güven
o zaman sorun %90 kabloda arada temassızlık gibi yapıyor şarj etmiyor yada yavaş şarj ediyor bence siz kablo arayışına girin ufaktan ucuz denk getirince hemen alın.
ama başka şarj aletiyle de denedim yine bazen hızlı şarj olmuyo. telefonun şarj soketinde sıkıntı olabilir veya yazılımsal bi problem de olabilir

Top Bottom