Neler Yeni

hızlı şarj pil sağlığını düşürür mü

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
1721062778754.png

iphone 11 için bu 2 ürünü aldım gayet güzel hızlı şarz ediyor fakat sabah pil sağlığım 91ken şuan 90 a düştüğünü görüyorum nedeni ne olabilir şarzda telefonumu kullanmadım

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Yunus
Yapacak bir şey yok her türlü pil zayıflayacak zamandan tasarruf Her zaman daha iyi adaptör değiştirsende düşündüğün kadar pil Sağlığı etkilediğini inanmıyorum

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapacak bir şey yok her türlü pil zayıflayacak zamandan tasarruf Her zaman daha iyi adaptör değiştirsende düşündüğün kadar pil Sağlığı etkilediğini inanmıyorum
2 hafta önce 92ydi

Syklus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ensar Gülkıran
Telefonun bataryasını daha önce değiştirdiysen daha hızlı azalır pil sağılığı

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
icardi
mfi lisanslı ürün çakma değil sonuçta. düşeceği varmış düşmüş

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
mfi lisanslı ürün çakma değil sonuçta. düşeceği varmış düşmüş
pil sağlığım düştükçe kullanım süremin uzadığını farkediyorum pilim 92 iken 4 bucuk saat kullandığımda biterdi fakat bugün yüzde 87ye kadar şarz ettim ekran surem 6 saat 40dk ve hala %20 bu normal mi

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
pil sağlığım düştükçe kullanım süremin uzadığını farkediyorum pilim 92 iken 4 bucuk saat kullandığımda biterdi fakat bugün yüzde 87ye kadar şarz ettim ekran surem 6 saat 40dk ve hala %20 bu normal mi
Pil sağlığını korumak istiyorsan tam dolum yapmamaya çalış ve %20'nin altına düşmeden şarj etmeye bak.

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
şunuda belirteyim bugüne kadar hep 10 wattlık samsungun orjinal şarj adaptörünü ve bimden aldığım kabloyu kullanıyordum bugün yeni aldığım şarj aletleriye şarj ettim kullanırken hızlı bir şekilde düşmediğini farkediyorum

Palo DAYI

80+ Silver
telefonun sarj da ıken sarjını azalması normal degıl bence pılde sorun olabılır ekran suresısındede dengesızlık var dıyorsunuz zaten

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
Pil sağlığını korumak istiyorsan tam dolum yapmamaya çalış ve %20'nin altına düşmeden şarj etmeye bak.
zaten öyle yapıyorum gece şarja takmıyorum minimum mümkün oldukça 15 20 nin altına düşürmemeye çalışıyorum şarjda kullanmıyorum 85 95 arasında da çekiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonun sarj da ıken sarjını azalması normal degıl bence pılde sorun olabılır ekran suresısındede dengesızlık var dıyorsunuz zaten
şarjda iken telefonu kullanmıyorum yanlış anlamışssınız

Palo DAYI

80+ Silver
şunuda belirteyim bugüne kadar hep 10 wattlık samsungun orjinal şarj adaptörünü ve bimden aldığım kabloyu kullanıyordum bugün yeni aldığım şarj aletleriye şarj ettim kullanırken hızlı bir şekilde düşmediğini farkediyorum
ozaman buyuk ıhtımal o bımden aldıgın urun sorunlu

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
pil sağlığımdan bahsettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ozaman buyuk ıhtımal o bımden aldıgın urun sorunlu
spigen marka şarj aletimi rahatça kullanabilirim o zaman teşekkür ederim yardımınız için

Top Bottom