Neler Yeni

Hollanda-Türkiye Maçı Kaç Kaç Biter?

Hollanda-Türkiye Maçını Kim Kazanır?

• Türkiye Alır

Oylar: 38 45.2%
  • Hollanda Alır

Oylar: 27 32.1%
  • Berabere Kalır Türkiye Uzatmalarda Alır.

Oylar: 15 17.9%
  • Berabere Kalır Hollanda Uzatmalarda Alır.

Oylar: 4 4.8%

• Oy kullanan toplam üye
    84
  • Anket kapatıldı .
Merhaba sevgili hocalarım bildiğiniz gibi zorlu bir rakip olan Avusturya'yı 2-1 yendik.Maç çok stresliydi neyse ben aşağıdaki ilk 11'le çıkarsak maçı 3-1/4-1 gibi absürt skorlarla yenip turu rahat geçeceğimizi düşünüyorum. Size 2 sorum var:
1-İlk 11 nasıl?
2-Maç kaç kaç biter

Ekler

• Screenshot_2024-07-04-11-10-33-036_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-04-11-10-33-036_com.android.chrome.jpg
    407.7 KB · Hit: 359
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Shaw

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda
Merhaba sevgili hocalarım bildiğiniz gibi zorlu bir rakip olan Avusturya'yı 2-1 yendik.Maç çok stresliydi neyse ben aşağıdaki ilk 11'le çıkarsak maçı 3-1/4-1 gibi absürt skorlarla yenip turu rahat geçeceğimizi düşünüyorum. Size 2 sorum var:
1-İlk 11 nasıl?
2-Maç kaç kaç biter
İlk 11 in avusturya macıyla ayni olacaginı düsünüyorum. Degişirse kenan yerine kerem girer. Cunkü kenan yoktu avusturya maçında. Onun dısında eger avusturya macı gibi bir oyun ortaya koyarsak yenemeyeceğimiz rakip sayısı az. Avusturya macinda ilk defa takimdaki herkes iyi oynadı. Ben maçı 2 1 veya 1 0 alıcagımızı düsünüyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk 11 in avusturya macıyla ayni olacaginı düsünüyorum. Degişirse kenan yerine kerem girer. Cunkü kenan yoktu avusturya maçında. Onun dısında eger avusturya macı gibi bir oyun ortaya koyarsak yenemeyeceğimiz rakip sayısı az. Avusturya macinda ilk defa takimdaki herkes iyi oynadı. Ben maçı 2 1 veya 1 0 alıcagımızı düsünüyorum.
Hocam ama Kerem Aktürkoğlu olmasın ya kanser ediyor beni Cimbom'un maçlarında inşallah oynamaz Kenan her zaman iyi oynayacak diye bir şey yok ama Kerem çok net pozisyonları kaçırıyor.

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda
Hocam ama Kerem Aktürkoğlu olmasın ya kanser ediyor beni Cimbom'un maçlarında inşallah oynamaz Kenan her zaman iyi oynayacak diye bir şey yok ama Kerem çok net pozisyonları kaçırıyor.
Hocam keremi bencw fazla elestiriyoruz. Hep hatalarinı görüyoruz ama gercekten kaliteli bir oyuncu dediğiniz gibi mesela kenan kötüydü olabilir diyorsunuz ama kereem kotu olunca neden bu kadar eleştiriliyor. Kerem bence hollanda macinda kenandan etkili olur. Kenan ilerden yardim etmeye bile gelmiyor maalesef. Yanlış anlamayın kenani çok severim. Oyun stili olsun severim ama avusturya maçındaki oynayisı bence yedeğe atılacak bir oynayıştı. 2. yarı zaten illa giricem bir oyuncu belki etkisi daha iyi olur 2. yari girerse

Hocam keremi bencw fazla elestiriyoruz. Hep hatalarinı görüyoruz ama gercekten kaliteli bir oyuncu dediğiniz gibi mesela kenan kötüydü olabilir diyorsunuz ama kereem kotu olunca neden bu kadar eleştiriliyor. Kerem bence hollanda macinda kenandan etkili olur. Kenan ilerden yardim etmeye bile gelmiyor maalesef. Yanlış anlamayın kenani çok severim. Oyun stili olsun severim ama avusturya maçındaki oynayisı bence yedeğe atılacak bir oynayıştı. 2. yarı zaten illa giricem bir oyuncu belki etkisi daha iyi olur 2. yari girerse
Eleştirmiyoruz Kenan kötüydü olabilir adam Juventus'un oyuncusu sadece bundan da değil adamın yaptığı bişey yok ki yaptıklarını eleştirelim Türkiye Amatör Ligi'nde gol atmak şut çekmekten daha kolay.

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda
Eleştirmiyoruz Kenan kötüydü olabilir adam Juventus'un oyuncusu sadece bundan da değil adamın yaptığı bişey yok ki yaptıklarını eleştirelim Türkiye Amatör Ligi'nde gol atmak şut çekmekten daha kolay.
Yani hocam tabi herkesin kendi düsüncesi benim dusuncem böyle.

2 1 alacağız gibime geliyor ben Türkiye den yarı final bekliyorum
Ben şampiyonluk bekliyorum biraz zor gibi ama olabilir gibi Hollanda'yı yenen takımı yeniyorsak bence Şampiyonluk görebiliriz gibime geliyor İngiltere bizden kötü takıma karşı çok kötü oyun sergiledi biz istesek Portekiz'i bile yenerdik ama ilk 11 leş gibi olduğu için birde Samet Kendikalesinesatan ve Altay Açıkapatamayan olduğu için 3-0 yenildik yoksa çok rahat yenerdik Portekiz'i.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,618
İsim
.
1-İlk 11 nasıl?
2-Maç kaç kaç biter
Bunlar avusturya gibi değiller agalar alırlar maçı büyük ihtimalle

The Semih

80+ Silver
Kerem pozisyon üretiyor ve atağa şekil veriyor kenanın yerine oynaması lazım, pozisyon kaçırdığı için oynatmamak amatörlük olur, kenan dribling atıcam diye atağı harcıyor bencil bir futbolcu.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Muhammed emin efe
1-İlk 11 nasıl?
2-Maç kaç kaç biter
En son Avusturya bu sefer 7 atar diyen vandallar vardı. Yine görürsem mesajlarda harbi ceza yeme uğruna söverim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kerem pozisyon üretiyor ve atağa şekil veriyor kenanın yerine oynaması lazım, pozisyon kaçırdığı için oynatmamak amatörlük olur, kenan dribling atıcam diye atağı harcıyor bencil bir futbolcu.
Çok haklısın bu arada. Kenan iyi top sürüyor ama ne yapacağını oda bilmiyor.

Top Bottom