Neler Yeni

Hollanda'da yaşayan var mı?

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Beyler selamın aleyküm 3 4 aya Hollanda ya gideceğiz inşallah aile birleşimi ile

Üniversiteyi orada okuyacağım ev vlaardingende Erasmus üniversitesinde yazılım yada ekonomi okumayı düşünüyorum
Yaş 18 bu sene yazmadım üniversite reşitlik fln almama durumları varmış onun için
Öneriniz var mı üniversite olarak
Hayat nasıl yaşam güzel mi
Part time çalışabilir miyim üniversite okurken ve çalışabilirsem yazılım için ortalama bir pcyi veya direk odayı ne kadar zamanda dizebilirim

İngilizce B1 B2
Felemenkçe A1 A2
Ruscam var yarım yamalak zaten işe yarar mı bilemiyorum
Şimdiden teşekkürler hepsini okuyana helal olsun yazarken üşendim :kedi:

Receb İvedik

80+ Bronze
Beyler selamın aleyküm 3 4 aya Hollanda ya gideceğiz inşallah aile birleşimi ile

Üniversiteyi orada okuyacağım ev vlaardingende Erasmus üniversitesinde yazılım yada ekonomi okumayı düşünüyorum
Yaş 18 bu sene yazmadım üniversite reşitlik fln almama durumları varmış onun için
Öneriniz var mı üniversite olarak
Hayat nasıl yaşam güzel mi
Part time çalışabilir miyim üniversite okurken ve çalışabilirsem yazılım için ortalama bir pcyi veya direk odayı ne kadar zamanda dizebilirim

İngilizce B1 B2
Felemenkçe A1 A2
Ruscam var yarım yamalak zaten işe yarar mı bilemiyorum
Şimdiden teşekkürler hepsini okuyana helal olsun yazarken üşendim :kedi:
bazı ülkeler izin veriyor bazıları vermiyor. sanırım hollanda 16 saat veriyor haftada .

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bazı ülkeler izin veriyor bazıları vermiyor. sanırım hollanda 16 saat veriyor haftada .
Hadi ya baya azmış ilk gidince kayıt fln olurken boş zamanım oluyor günde 5 saat çalışırım diye hesaplamıştım günde 2 saat artık

Saol btw bilgi için receb abi kopernik pizza açacam orda :kekw:

Son düzenleme:

Receb İvedik

80+ Bronze
Hadi ya baya azmış ilk gidince kayıt fln olurken boş zamanım oluyor günde 5 saat çalışırım diye hesaplamıştım günde 1 saat artık

Saol btw bilgi için receb abi kopernik pizza açacam orda :kekw:
Dostum tam bilmiyorum kendin iyice araştırmalısın . Galaksinin en sıcak pizzası

Top Bottom