Neler Yeni

Hollow knight nasıl yolumu bulurum

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Elvan kocer
Ben hollow knight oynarken rehber kullanıyorum youtube da var hem kendim keşfetmek istiyorum ama gerçekten karmaşık bir oyun ne yapmalıyım?

Oyunun olayı zaten keşif, metroidvania türü bu oluyor. Haritaları açıp kendinizi takip etmenizi sağlayan charm kullanırsanız daha kolay oynarsınız. Rehber kullanmak keşif hissini azalttığı için başta kolay gelsede ileride alıştığınız zaman sıkılmanıza neden olabilir. Gittiğiniz yerleri, dönmeniz gereken yerleri not almak gibi yöntemler kullanabilirsiniz.

Alucard5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
alucard
Ben hollow knight oynarken rehber kullanıyorum youtube da var hem kendim keşfetmek istiyorum ama gerçekten karmaşık bir oyun ne yapmalıyım?
Şuan oynuyorum bende oyunda zaten farklı farklı yerleri gezip kendin bulmalısın yolunu ilerde haritada açılıyo.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Elvan kocer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan oynuyorum bende oyunda zaten farklı farklı yerleri gezip kendin bulmalısın yolunu ilerde haritada açılıyo.
Açıldıda bir şey anlamıyorum ondan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oridede var mı aynı şey onuda oynucam sonra

Alucard5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
alucard
Açıldıda bir şey anlamıyorum ondan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oridede var mı aynı şey onuda oynucam sonra
Marketten senin yerini bide rest noktalırını gösteren şeyleride al anlarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Burhan Bey
Ori de aynı şekilde, bu tarz oyunların özelliği bu zaten, sana tüm haritayı veriyor ama isteğinin her yere gidemiyorsun, zamanla ve bazı özelliklerini açınca gidebiliyorsun, biraz dolaşıp keşfetmeni hatta kaybolmanı istiyor oyun. Markette ilk açılan ürünlerdi yanlış hatırlamıyorsam, kalem kağıt benzeri şeylerdi. Charm olarak da pusulayı takmanız faydalı olacaktır.

Top Bottom