Neler Yeni

Yardım Hoparlörü PC görmüyor!

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Herkese merhabalar arkadaşlar. Rampage rms-311 shard 2+1 80w marka hoparlörümün kurulumunu masaüstü bilgisayarıma yaptım. AUX girişini kasanın arkasındaki hoparlör girişine taktım. Fakat bilgisayarım hoparlörü görmüyor. Bilgisayarım HDMI ile televizyonuma bağlı. Ses sadece televizyonumdan geliyor. Ses ayarlarının ekran görüntüsünü konuya ekliyorum. Bilgisi olanların yardımını rica ediyorum.

NOT: Realteki kurdum sorunum yine de çözülmedi. Ekran görüntüsünde görülen hiçbir seçenek sağ tıkta devre dışı seçili değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@FronX Bir bilgin var mı dostum bu konu ile alakalı?

Ekler

• 1.png
    1.png
    26.7 KB · Hit: 52

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
Herkese merhabalar arkadaşlar. Rampage rms-311 shard 2+1 80w marka hoparlörümün kurulumunu masaüstü bilgisayarıma yaptım. AUX girişini kasanın arkasındaki hoparlör girişine taktım. Fakat bilgisayarım hoparlörü görmüyor. Bilgisayarım HDMI ile televizyonuma bağlı. Ses sadece televizyonumdan geliyor. Ses ayarlarının ekran görüntüsünü konuya ekliyorum. Bilgisi olanların yardımını rica ediyorum.

NOT: Realteki kurdum sorunum yine de çözülmedi. Ekran görüntüsünde görülen hiçbir seçenek sağ tıkta devre dışı seçili değildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@FronX Bir bilgin var mı dostum bu konu ile alakalı?
Malesef pek anlamıyorum bunlardan hocam ama isterseniz hoparlörü direkt televizyona takıp kullanabilirsiniz diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom