Neler Yeni

Hoşlandığım Kız tarafından reddedildim Şimdi ne yapmam lazım

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Arkadaşlar Kısaca reddedildim Hoşlandığım kız tarafından Kibar falanda değildi dalgayı vurdu Kız benim sınıftan ne yapmam lazım şimdi Sınıfa falan anlatır Pek umrumda değil ama şimdi ona nasıl davranmam lazım.

Çoğu kişi Destek mesajı yazmış teşekkür ederim takmıyorum zaten Egonist işte zaten yasak olmasa fotosunu atarım Güzel değil zaten kendisi.

Son düzenleme:

2mApoo

80+ Silver
Arkadaşlar Kısaca reddedildim Hoşlandığım kız tarafından Kibar falanda değildi dalgayı vurdu Kız benim sınıftan ne yapmam lazım şimdi Sınıfa falan anlatır Pek umrumda değil ama şimdi ona nasıl davranmam lazım.
Aga bence normal bir kız arkadaşınmış gibi davran ama pek yüz verme gün içinde ona.
Arkadaşlığın bi tık altı diyebilirim

Takma kafana 2 kez friendzone yedim. Kafana takmayınca çok rahat ediyorsun.

Rulep

80+ Gold
O kızın dalgaya vuracağı belliydi de sağlık olsun ne diyelim normal davrancan extra bir şey yapmana gerek yok

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takma kafana 2 kez friendzone yedim. Kafana takmayınca çok rahat ediyorsun.
Kanka Zaten Takmıyorum red yiyeceği biliyordum benim sevdiğimi bilsin diye itiraf ettim beklenen oldu sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kızın dalgaya vuracağı belliydi de sağlık olsun ne diyelim normal davrancan extra bir şey yapmana gerek yok
Vursun nolcak ya allah allah eğer beni red ettiyse o zaman beni hak etmiyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Salladım geçtim.

Berke Fitness

80+ Bronze

Çoğu kişi Destek mesajı yazmış teşekkür ederim takmıyorum zaten Egonist işte zaten yasak olmasa fotosunu atarım Güzel değil zaten kendisi.
bu olmadiysa baska kizlara yuru o olmazsa digerine durmak yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

Hocam bu kız işleri kadar kötü bir şey yok

Top Bottom