Neler Yeni

HOSLANDİGİM KİZA CUMARTESİ HİSLERİMİ SOYLEYECEGİM TAVSİYELER HK.

nixskwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Beyza
Değerli DA forum kullanıcıları öncelikle iyi akşamlar,kurstan sinif arkadasim olan bi kiz var ve yaklasik 1 aydır ona karsi hisler besliyorum.Kizin ne düşündüğünü bilmiyorum ama yine de hislerimi söylemeye karar verdim
Tecrübe ve bilgilerinize dayanarak ne yapmalıyım
muhabbetiniz koyuysa bi dakika düşünme derim ama daha sınıf arkadaşı(arkadaş bile değil yani .d) gibiyseniz biraz daha samimileşmeye çalış ama çok bi anda ilgilenme yavaş yavaş çünkü bi anda ilgilenirsen sıkılabiliyo sonra işte oyun mu oynuyo oyuna davet et okulda yanına git ama çok yapma sıkarsın işte öyle böyle kız da seninle böyle yakın olmak ister sonra muhabbetine güvendiğin an açıl hadi kolay gelsin kardeşim özellikle bilgilendir bizi .p

Rulep

80+ Gold
usta biraz altyapı hazırla kızla hiç muhabbetin yok kızın seni reddetmesi kaçınılmaz bir şekilde laf at soru sor muhabbetin olsun yani. muhabbetiniz ilerlerse ufaktan yürü duruma göre açılırsın şimdi çok erken

nixskwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Beyza
usta biraz altyapı hazırla kızla hiç muhabbetin yok kızın seni reddetmesi kaçınılmaz bir şekilde laf at soru sor muhabbetin olsun yani. muhabbetiniz ilerlerse ufaktan yürü duruma göre açılırsın şimdi çok erken
Hakli valla dedigi gibi az bucuk adim at eger pozitifse acil

milenix

80+ Gold
Değerli DA forum kullanıcıları öncelikle iyi akşamlar,kurstan sinif arkadasim olan bi kiz var ve yaklasik 1 aydır ona karsi hisler besliyorum.Kizin ne düşündüğünü bilmiyorum ama yine de hislerimi söylemeye karar verdim
orta 1den beri yakın arkadaş olduğum kıza 2 gün önce sevgiler gününde açıldım hem kabul edildim hem reddedildim muhabbetiniz fln çok yoksa açılma muhabbetinizi geliştir öyle açıl ve açılırken doğal ol ben direkt seni seviyorum dedim abartıya gerek yok normalde nasılsan öyle davran

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metehan ULUTÜRK
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya,E-Ticaret
Beyler kızı tanıyorum zaten ne yediğinden nerelerde gezdigini de biliyorum hiç konuşmuyorda değilim açıkçası kızın reddetmesinin de olagan bi sey oldugunun farkindayim sadece kendi içimde yaşadıkça odaklanamiyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,268
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
ben denedim red yedim sana başarılar

Top Bottom