Neler Yeni

Hp arizalı 3050ti laptopum yerine 4080 li cihaz onerdi yazdığım son gelişmeyi okuyun!!!

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Laptopdan memnun musun bende almak istiyorum 2tb QHD 4080 32GBRAM nasıl bilgisayar iyi mi? şuan fiyatı 72 bin TL alacağım gibi
hocam sıkıntısız valla oyunları 2k da foşur foşur oynuyom banamısın demiyo istersen sana satabilirim cihazı ben bi masaüstü toplama kafasındayım hala. okuduysan tüm yazışmayı masaüstüne merakım olduğunu bilirsin. benim eski cihazda kaynaklı bu cihazda şuan 5 ay garanti var ama cihaz sıfır yani 2bin tl ye garanti uzatıyolar ben belki satarım diye hala uzatmadım hem uygun fiyata almış olursun sıfırından

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
HALİL ŞEN
Öğleden sonra gidip cihazı alacağım zaten memnun olmana sevindim teklif için teşekkürler 0 alalım kafa rahat olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sıkıntısız valla oyunları 2k da foşur foşur oynuyom banamısın demiyo istersen sana satabilirim cihazı ben bi masaüstü toplama kafasındayım hala. okuduysan tüm yazışmayı masaüstüne merakım olduğunu bilirsin. benim eski cihazda kaynaklı bu cihazda şuan 5 ay garanti var ama cihaz sıfır yani 2bin TL ye garanti uzatıyolar ben belki satarım diye hala uzatmadım hem uygun fiyata almış olursun sıfırından
Ekran kartından alınan maximum watt gucude ne 175 i geçiyor mu ?

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Öğleden sonra gidip cihazı alacağım zaten memnun olmana sevindim teklif için teşekkürler 0 alalım kafa rahat olsun

Ekran kartından alınan maximum watt gucude ne 175 i geçiyor mu ?
Evet hocam en güçlü mobil ekran kartlarindan birisi zaten bu kısıtlanmamış versiyon zaten yaba gibi şarj adaptorü var bu ekran kartını beslemek için hatta yerine göre işlemci bile baya yüksek wattları geçiyor diye hatirlıyorum hani vinebench testinde falan

Ekran kartından alınan maximum watt gucude ne 175 i geçiyor mu ?hayırlı olsun hocam şimdiden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,163
Üyeler
155,982
Son üye
enes.altu
Top Bottom