Neler Yeni

Hp arizalı 3050ti laptopum yerine 4080 li cihaz onerdi yazdığım son gelişmeyi okuyun!!!

Öyle yönel kardeşim sen bakma bilmeyen çoluk çocuk yine muhalefet olmuş sen thh ye git zararının olduğunu ya cihazının aynısına yakın bir sıfır cihaz temin edilsin yada o cihazın güncel kur karşısında ki değeri alınsın itiraz edersin belki güncel kur ile ödeme çıkabilir ama süreç uzar en iyisi sen git değişim iste sıfırı ile bilirkişiye ver hızlıca biraz adamla sohbet et falan filan samimiyet kur durumu anlat adam raporu hızlıca göndersin sonrasında karar çabuk çıkar.
yukarda yazdım malın güncel fiyatı yada kurdan ücret iadesi asla yok sadece maduriyetler arttığı için malın misliyle değişmi olarak değişime karar veriyorlar geçen hafta haberlerdeki durum buydu millet yanlış anladı sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten bu durum o kdar saçma ayarlanmışki adam arabasını sanayiye götürüyor arabayı bozuyorlar sonra ücret iadesine hükmedince adamlar zaten 6 ayda kur farkından daha çok kar ediyorlar. E hizmetin tekrar görülmesi derse bu sefer arabayı verince başka yerleri de bozuyorlar sonra zararın 10 katına çıkıyor. Ondan sonra mahkemeye veriyorsun savcı delil yok diye kovuşturmaya gerek yoktur diyor. Yani ülke komedi filmlerini aratmıyor o kadar saçma ki her şey o nedenle zaten halkın %90 ı antidepresanla yaşamaya çalışıyor kalan yüzde 10 da zaten psikoloğa gitmiyor ilaç yazılsada kullanmıyor vs vs

Farex

80+ Silver
yukarda yazdım malın güncel fiyatı yada kurdan ücret iadesi asla yok sadece maduriyetler arttığı için malın misliyle değişmi olarak değişime karar veriyorlar geçen hafta haberlerdeki durum buydu millet yanlış anladı sanırım

Zaten bu durum o kdar saçma ayarlanmışki adam arabasını sanayiye götürüyor arabayı bozuyorlar sonra ücret iadesine hükmedince adamlar zaten 6 ayda kur farkından daha çok kar ediyorlar. E hizmetin tekrar görülmesi derse bu sefer arabayı verince başka yerleri de bozuyorlar sonra zararın 10 katına çıkıyor. Ondan sonra mahkemeye veriyorsun savcı delil yok diye kovuşturmaya gerek yoktur diyor. Yani ülke komedi filmlerini aratmıyor o kadar saçma ki her şey o nedenle zaten halkın %90 ı antidepresanla yaşamaya çalışıyor kalan yüzde 10 da zaten psikoloğa gitmiyor ilaç yazılsada kullanmıyor vs vs
Talep edebilir bende kesin öle çıkar demeidm talep et ama uzun sürer karara bağlanması falan dedim en hızlısı değişim istemesidir. Ben kesin olarak konuşmadım zaten.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Dene şansını.
Aradim hp yi iade degilde degisim istedigimi söyledim bana degisim icin cihazi yine birakmamis oylediler servise ariza tespiti icin sonra onaya accicam yeni cihaz g3licek dedi ne kadar surcek surec dedim yurtdisindan cihazin gelmesi 6-8 haftayi buluyor dedi bu süreçte bana bi cihaz temin edemezmisiniz dedim öğrenciyim ve projelerim icin lazim dedim (bilgisayar programcıligi öğrencisiyim gercekten lazım son dönemim) cihaz temib edemeyiz dedi o zaman şöyle yapalım dedi ben bi şansımı yarın deniyim cihazın değişimi onayı için daha once garantiye geldiginiz kayitlari kullanayım onay gelirse sizde yeni cihaz gelene kadar kendi cihazinizi kullanmaya devam edin yeni cihaz gelmeden 5-10 gün önce sizi arayıp cihazı servise teslim etmenizi istiyelim dedi cihazın sol hoparlorunun bozuk olması sizi rahatsız etmezse bu surede tabii ki diye ekledi bende sikintı olmaz bu sureçte cihazsız kalmak çok zor olacagı için olur güzel olur dedim kadında yarın ben islemleri başlatıcam bi sikıntı olurda cihazı illahaki servise teslim etmeniz gerekirse sizi aricam.mecbur bu süreçte cihazsız kalıcaksinız vs dedi . Gelişmeler böyle

O kadar haklı bi tespit ki 🤣

Talep edebilir bende kesin öle çıkar demeidm talep et ama uzun sürer karara bağlanması falan dedim en hızlısı değişim istemesidir. Ben kesin olarak konuşmadım zaten.
Sizden çok sisteme sitem etmiş arkadaş takılmayin bence hocam

Farex

80+ Silver
Aradim hp yi iade degilde degisim istedigimi söyledim bana degisim icin cihazi yine birakmamis oylediler servise ariza tespiti icin sonra onaya accicam yeni cihaz g3licek dedi ne kadar surcek surec dedim yurtdisindan cihazin gelmesi 6-8 haftayi buluyor dedi bu süreçte bana bi cihaz temin edemezmisiniz dedim öğrenciyim ve projelerim icin lazim dedim (bilgisayar programcıligi öğrencisiyim gercekten lazım son dönemim) cihaz temib edemeyiz dedi o zaman şöyle yapalım dedi ben bi şansımı yarın deniyim cihazın değişimi onayı için daha once garantiye geldiginiz kayitlari kullanayım onay gelirse sizde yeni cihaz gelene kadar kendi cihazinizi kullanmaya devam edin yeni cihaz gelmeden 5-10 gün önce sizi arayıp cihazı servise teslim etmenizi istiyelim dedi cihazın sol hoparlorunun bozuk olması sizi rahatsız etmezse bu surede tabii ki diye ekledi bende sikintı olmaz bu sureçte cihazsız kalmak çok zor olacagı için olur güzel olur dedim kadında yarın ben islemleri başlatıcam bi sikıntı olurda cihazı illahaki servise teslim etmeniz gerekirse sizi aricam.mecbur bu süreçte cihazsız kalıcaksinız vs dedi . Gelişmeler böyle

O kadar haklı bi tespit ki 🤣

Sizden çok sisteme sitem etmiş arkadaş takılmayin bence hocam
Thh sonucunu merak ediyorum sen değişimde ısrarcı ol eş değer cihaz temini iste.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Thh sonucunu merak ediyorum sen değişimde ısrarcı ol eş değer cihaz temini iste.
ben değişim istedim değişime sanki daha istekli duruyorlar thh ye başvurmalık bişe kalmadıpından şuanlık başvurmadım

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Cok değişik ve güzel durumlar yaşaniyor değişim surecinde bi sıkıntı olmazsa çok iyi bi cihaz ile takas olucak galiba anlatıcam.

Cuma günü arandım ve yurtdışından cihaz beklemek yerine daha üst seviye fakat onarim merkezinde test amaçlı kullanılıp rafa kaldırılan cihaz var istermisiniz dediler kisa sürede verebiliriz dediler bende ozellikleri ne diye sordum aynen aktariyorum:
-yalnız bu cihaz victus değil omen serisi ozellikleri ise i7 13. Nesil 16gb ram 1tb ssd ve rtx 4060.
+(Şaşırdım benim cihazdan fazlasıyla iyi çünkü) hmm baska cihaz varmı
-evet bir cihaz daha var buda omen fakat bu 17 inch biraz daha buyük sorun olurmu
+Yok yok olmaz ozellikleri nedir
-yine i7 13. Nesil 32 gb ram 2tb ssd ve rtx 4080 varmış bu cihazdada.
+ (Heycanlandim ve aşırı şaşırdım) Bu cihazlarin herhangi bi arizası vs yok degilmi ne kadar kullanilmış
-test amaçlı kullanilmış dilerseniz ne kadar kullanıldığını vs öğreneyim hangisini istersiniz . Onay verirseniz işlem başlaticam.
+4080 olan cihazı istiyorum işlemleri baslatabilirsiniz.
-ben cihazın durumunu vs öğrenip işlemleri baslatıyorum size cihazı teslim almanız için geri dönüş yapıcam fakat şuan saat 17.00 olacak mesai bitimi yaklaştı size geri dönüşü bi sonraki iş gunu yaparım .
Teşekkur ederim iyi gunler vs vs
Arkadaslar ne düşünuyorsunuz ben mutlu oldum fakat birazda düşündürdü beni acaba vazgecerlermi yada cihaz sıkıntılımidır vs diye bilgisi olan varmıdır aramizda.

Cok değişik ve güzel durumlar yaşaniyor değişim surecinde bi sıkıntı olmazsa çok iyi bi cihaz ile takas olucak galiba anlatıcam.

Cuma günü arandım ve yurtdışından cihaz beklemek yerine daha üst seviye fakat onarim merkezinde test amaçlı kullanılıp rafa kaldırılan cihaz var istermisiniz dediler kisa sürede verebiliriz dediler bende ozellikleri ne diye sordum aynen aktariyorum:
-yalnız bu cihaz victus değil omen serisi ozellikleri ise i7 13. Nesil 16gb ram 1tb ssd ve rtx 4060.
-evet bir cihaz daha var buda omen fakat bu 17 inch biraz daha buyük sorun olurmu
+ (Heycanlandim ve aşırı şaşırdım) Bu cihazlarin herhangi bi arizası vs yok degilmi ne kadar kullanilmış
-test amaçlı kullanilmış dilerseniz ne kadar kullanıldığını vs öğreneyim hangisini istersiniz . Onay verirseniz işlem başlaticam.
-ben cihazın durumunu vs öğrenip işlemleri baslatıyorum size cihazı teslim almanız için geri dönüş yapıcam fakat şuan saat 17.00 olacak mesai bitimi yaklaştı size geri dönüşü bi sonraki iş gunu yaparım .
Arkadaslar ne düşünuyorsunuz ben mutlu oldum fakat birazda düşündürdü beni acaba vazgecerlermi yada cihaz sıkıntılımidır vs diye bilgisi olan varmıdır aramizda.
Soylediği Cihazın sifırı 80bin minimum
Benimki 25bin

Son düzenleme:

yusuftheayay

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba hp victus laptopum var her şey 2-3 ay öncesine kadar mükemmeldi laptopu 1 yıldan fazla kullandım ama şu son 2 ayda garantiye 5 6 kez gittim en sonuncusu bu gündü ilk olarak laptopta bataryada çalışırken kendiliğinden kapanma sorunu vardı götürdüm bataryayı değiştirdiler hemen aldığım gün farkettim ekranın menteşesi kendiğinden atmıştı kapak açılıp kapanırken zorlanıyordu bu sefer onun için gittim menteşeyi ve üst kapağı komple değiştirdiler sonra laptopumu geri aldım ama bunlar kapağı tekrar montelerken wifi antenini düzgün takmamışlar wifi bağlanmıyordu tekrar götürdüm wifi antenin sök tak yaptılar sonra laptopuma tekrar kavuştum derken baştaki kapanma sorunum hala devam ediyor üniversite sınavlarım vardı götüremedim mecbur şarjda kullandım 4-5 gün önce götürdüm tekrar bu problemle test ettik anakartta sorun var dediler yurt dışından anakart sipariş edip değiştirdiler anakartı 29 şubat (bu sabah) gidip aldım windows formatlanmış vs uygulamalarımı falan yükledim test ettim gayet her şey güzel derken şimdi laptopu alıp dizi izleyerek uyumaya karar verdim vermez olaydım laptopun sol höparlöründen ses gelmiyor şimdide evime 1 buçuk saat mesafedeki garanti servisine son 2 ayda git gel 3 metro değiştiriyorum yeminle en az 10 kez gitsem gelsem 60 akbil basışı yapıyor çok sinirliyim şuan . üstüne üstlük benim laptopuma ben sıvı metal uygulamıştım 1 yıldır öyle kullanıyordum anakrt değişince oda gitmiş sıvı metalle 85 derece görmeyen işlemcim şimdi cs2 de direkt 95 derece oluyor . velhasılı kelam arkadaşlar ben bu laptoptan sıkıldım PARAMI GERİ İSTİYORUUUUM (yakup tv rp) baktım öyle bi hakkım varmış 4 kez farklı sorunlardan veya 2 kez aynı sorundan garantiye gelirse cihaz para iadesi alma hakkımız varmış benim laptop 2 aydır bi girdi garantiye aşık oldu heralde her geldiğimde iki dk da yeni bir sorun çıkıyo başıma . Sizden merak ettiğim ve size danışmak istediğim şey ise ben bu para iadesini nasıl alabilirim ve ben laptopu 1 buçuk yıl önce aldım satın aldığımda 16 bin TL idi şuan 28 bin TL sıfırı ban aldığım parayımı verirler yoksa şuanki fiyatımı aldığım parayı verirlerse iade etmem çünkü o paraya ekran kartı olan laptop bile yok şuan. başından böyle bir süreç geçen arkadaşlar tecrübelerini anlatabilir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
merak edenler için daha 5 ay garantisi var
4080 i nerde önerdi kardeş göremedim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
JDMSNAKANDKDNDDKMSSKSNDK hocam kendin bozunca olmaz haram

Haram olsun, sorun yok. İçini açıp anakart üzerinden hayati durum taşıyan bir parçayı sıcak hava ile söküp cihazı stres testine sokarak çöp edebilirim. (Şaka yapıyorum.)

KESİNLİKLE DENEMEYİNİZ. İYİ NİYETİ SUİSTİMAL ETMEK ŞEREF YOKSUNLUĞUDUR.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Haram olsun, sorun yok. İçini açıp anakart üzerinden hayati durum taşıyan bir parçayı sıcak hava ile söküp cihazı stres testine sokarak çöp edebilirim. (Şaka yapıyorum.)

KESİNLİKLE DENEMEYİNİZ. İYİ NİYETİ SUİSTİMAL ETMEK ŞEREF YOKSUNLUĞUDUR.
ŞEYTANLA ARAMDA GECEN KONUSMA (temsili degil)🤣🤣🤣 son cümlene sonuna kadar katılıyorum hocam

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

Soylediği Cihazın sifırı 80bin minimum
Benimki 25bin
Ne diyosunuz arkadaşlar yan yattı çamura battı demezler verirler dimi

Top Bottom