Neler Yeni

HP Gaming Pavilion 15-EC1019NT Pil Oranları Nedir?

Lolcü Buse

80+ Bronze

HP Gaming Pavilion 15-EC1019NT 24D52EA​

Bu laptobun pil oranlarını bulamadım bulan varsa yardımcı olabilir mi bu laptobu alacağız ama pil oranlarını bilmiyoruz işte şimdiden teşekkürler

Lolcü Buse

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lolcü Buse

80+ Bronze

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bu laptop sizce nasıl ısınması nasıldır servisi nasıldır fiyata Gore özellikleri iyi mi hp markası nasıldır bilgilerinizi veya tecrübelerinizi söyler misiniz ?
Isınıyor, laptop teknik servis 5 üzerinden 3
Müşteri hizmetleri iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu laptop sizce nasıl ısınması nasıldır servisi nasıldır fiyata Gore özellikleri iyi mi hp markası nasıldır bilgilerinizi veya tecrübelerinizi söyler misiniz ?
Bütçe versen?

Lolcü Buse

80+ Bronze

Bütçe versen?
Butcem max 8.000 TL diyebilirim ufak tefek genisletebilirim

Bütçe versen?
Fakat bundan önce forumda birisi bu laptobun isinmadigini söylemişti

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Lolcü Buse

80+ Bronze
Al geç

Yeni serileri ısınmıyor :)
Hafızası çok dusuk birde 144 Hz ekran yok 60 Hz di sanırım bu hocma hp yi alsam benim her turlu işimi görür değil mi işte gta 5 , lol , valo , CS , rust , pes 2013 fotoshop ve video montajında kullanacağım gorur dediler ama birde sizin fikirlerinizi alayim

Al geç

Yeni serileri ısınmıyor :)
Bundan önce forumda iki kişi bu marka ile ısınma sorunu yaşamıştı işlemcisi i7 9750 h li modelde işlemci sıcaklığı 90 derecenin ustundeymis

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Hafızası çok dusuk birde 144 Hz ekran yok 60 Hz di sanırım bu hocma hp yi alsam benim her turlu işimi görür değil mi işte gta 5 , lol , valo , CS , rust , pes 2013 fotoshop ve video montajında kullanacağım gorur dediler ama birde sizin fikirlerinizi alayim

Bundan önce forumda iki kişi bu marka ile ısınma sorunu yaşamıştı işlemcisi i7 9750 h li modelde işlemci sıcaklığı 90 derecenin ustundeymis
Biraz ısı testlerine baktım geçen seri ile aynı kodlara sahip olmasına rağmen düzelmiş alabilrsiniz

Lolcü Buse

80+ Bronze

TamerKs

80+ Silver
ben kullanıyorum ısınma yüksek ses ve donma gibi olaylarla karşılaşmadım bir aydır kullanıyorum eğer sormak istediğin soru olursa sorabilirsin

Lolcü Buse

80+ Bronze
ben kullanıyorum ısınma yüksek ses ve donma gibi olaylarla karşılaşmadım bir aydır kullanıyorum eğer sormak istediğin soru olursa sorabilirsin
Aynı bu modeli mi kullanıyorsunuz birde ne kadara aldınız

Top Bottom