Neler Yeni

HP Gaming Pavilion 15-EC1019NT Pil Oranları Nedir?

M2S27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
Hafızası çok dusuk birde 144 Hz ekran yok 60 Hz di sanırım bu hocma hp yi alsam benim her turlu işimi görür değil mi işte gta 5 , lol , valo , CS , rust , pes 2013 fotoshop ve video montajında kullanacağım gorur dediler ama birde sizin fikirlerinizi alayim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan önce forumda iki kişi bu marka ile ısınma sorunu yaşamıştı işlemcisi i7 9750 h li modelde işlemci sıcaklığı 90 derecenin ustundeymis
Bilgisayarı alalı yaklaşık 10 gün oldu her oyunu oynuyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Her şeyini güncelleyip doğru sürüceleri kurdugun zaman çiçek gibi. 144hz full parlaklıkta ortalama 2.5 saat dayanıyor şarjı. Fan sesi aşırı rahatsız etmiyor (zaten kulaklık kullanırsan duymazsın). Isınma problemi daha yaşamadım 4 saat full grafik gta v den sonra bile ortalama sıcaklıktaydı. Boş oldugu zamanlarda fanlar çalışmıyor bile. İçin rahat olsun almanı tavsiye ederim. Birde başta klavye full yeşil oldugu için çok endişeliydim fakat yakışıklı bir laptop. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Techno08

80+ Gold
Bilgisayarı alalı yaklaşık 10 gün oldu her oyunu oynuyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Her şeyini güncelleyip doğru sürüceleri kurdugun zaman çiçek gibi. 144hz full parlaklıkta ortalama 2.5 saat dayanıyor şarjı. Fan sesi aşırı rahatsız etmiyor (zaten kulaklık kullanırsan duymazsın). Isınma problemi daha yaşamadım 4 saat full grafik gta v den sonra bile ortalama sıcaklıktaydı. Boş oldugu zamanlarda fanlar çalışmıyor bile. İçin rahat olsun almanı tavsiye ederim. Birde başta klavye full yeşil oldugu için çok endişeliydim fakat yakışıklı bir laptop. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

şarj konusuna tek atmışım. Hayırlı olsun size de tekrardan.

Lolcü Buse

80+ Bronze
şarj konusuna tek atmışım. Hayırlı olsun size de tekrardan.
Galiba hp alicam lenovo dakikalar için de 300 TL zam yedi

Neden ellerindeki laptopa dakika da bir zam yapıyorlar bir yere şikayet etsem sonuç alabilir miyim

Techno08

80+ Gold

Neden ellerindeki laptopa dakika da bir zam yapıyorlar bir yere şikayet etsem sonuç alabilir miyim

hayır alamazsın çünkü serbest piyasa. Adam isterse gtx 1050 ti’li laptopu 30 bin liraya da satışa koyabilir kimse bir şey diyemiyor buna.

Lolcü Buse

80+ Bronze
hayır alamazsın çünkü serbest piyasa. Adam isterse gtx 1050 ti’li laptopu 30 bin liraya da satışa koyabilir kimse bir şey diyemiyor buna.
Nasıl yani neden diyemiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,294
Üyeler
151,201
Son üye
eru3minus7
Top Bottom