Neler Yeni

HP OMEN Laptop 16-WF0010NT alınır mı??

Q-Q5574

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Kutay Demir
Hp omen 16 nın RTX 4070 (140 watt) intel i9 13900hx 33 gb ram 2 tb ssd ve (2560 x 1440), 240 Hz, 3 ms yanıt süreli ekranı olan 73bin tllik modeli alınır mı soğutma sistemi iyi mi? veya bu fiyata ne alınabilir

TİTAN.

80+ Platinum
Hp omen 16 nın RTX 4070 (140 watt) intel i9 13900hx 33 gb ram 2 tb ssd ve (2560 x 1440), 240 Hz, 3 ms yanıt süreli ekranı olan 73bin tllik modeli alınır mı soğutma sistemi iyi mi? veya bu fiyata ne alınabilir
Asla alınmaz o fiyata 4080li bir laptop alırdım

Q-Q5574

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Kutay Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi laptop mantıklı

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Ben forumda laptop sormayı bıraktım. ilk başta legion önerdiler aldım sonra legion değil rog alınır dediler rog aldım sonra dediler ki hp omen daha iyidir hp omen aldım sonra dedim yarısından fazlası göbeği klavyeye yapışık donanım cahilleri diye yorumlayıp keyfim ne isterse onu aldım paran neye yetiyorsa işini ne görecekse kendi kendine araştırıp kendin al forum köşelerinde sürünme (genel konuşmuyorum bir kaç sürekli tavsiye veren arkadaşa ithafen söylüyüroum hemen zıplamayın) :D

Q-Q5574

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Kutay Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartına göre işlemci düşük kalmışmı darboğaz olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben forumda laptop sormayı bıraktım. ilk başta legion önerdiler aldım sonra legion değil rog alınır dediler rog aldım sonra dediler ki hp omen daha iyidir hp omen aldım sonra dedim yarısından fazlası göbeği klavyeye yapışık donanım cahilleri diye yorumlayıp keyfim ne isterse onu aldım paran neye yetiyorsa işini ne görecekse kendi kendine araştırıp kendin al forum köşelerinde sürünme (genel konuşmuyorum bir kaç sürekli tavsiye veren arkadaşa ithafen söylüyüroum hemen zıplamayın) :D
Hp omenden memnun kaldınmı

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Musa Topçu

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartına göre işlemci düşük kalmışmı darboğaz olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp omenden memnun kaldınmı
şuanda kullanıyorum zaten ps 5 + omeni yan yana 4k monitörde kullanıyorum omen her oyunu 4k çözünürlükte en az 60 fps bana rahat oynatıyor valorantı falan 144'de rahat oynatıyor hatta setupu ekleyeyim için rahat etsin hocam.
IMG_7276.jpeg

TİTAN.

80+ Platinum
Doğru insanların lafını dinlenen çok önemli Hocam

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom