Neler Yeni

HP ücretsiz bakım yapıyor mu?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Ahmet Yıldırım
Laptopuma bakım yaptırmak istiyorum garantisi hala devam ettiği için ben açmak istemiyorum. HP teknik servisi ücretsiz bakım yapıyor mu? Oturduğum şehirde HP servisi yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ahmet yılmaz
hocam yapıyor ben 2 hafta önce gönderdim ama termal macun falan değiştirme etkisi olmuyor kalitesiz macun kullanıyolar
göndermek için hp call centeri ara onlar ilgileniyo anlaşmalı kargoya veriyosun tamamen bedava

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam yapıyor ben 2 hafta önce gönderdim ama termal macun falan değiştirme etkisi olmuyor kalitesiz macun kullanıyolar
göndermek için hp call centeri ara onlar ilgileniyo anlaşmalı kargoya veriyosun tamamen bedava
Asıl termal macun değişmesi lazım 1 sene 7 ay oldu. Hiç bakım yapmadım. Kaç gün sürdü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ahmet yılmaz
Asıl termal macun değişmesi lazım 1 sene 7 ay oldu. Hiç bakım yapmadım. Kaç gün sürdü?
hocam git gel toplam 8 gün ama termal macunları kaliteli değil haberin olsun istersen kendin bi termal macun al kutuya koy belki kullanırlar yanına not falan yaz şansını dene

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 sene değil mi garanti zaten, az daha kullan kendin kaliteli ile yap
Ben daha önce 2 tane laptopun termal macununu değiştirdim temizlemesini falan yaptım ama yine de tereddütte kalıyorum yeterli sürdüm mü çok mu sürdüm diye. Bir de bu laptop biraz daha üst düzey hata yapmak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam git gel toplam 8 gün ama termal macunları kaliteli değil haberin olsun istersen kendin bi termal macun al kutuya koy belki kullanırlar yanına not falan yaz şansını dene
iyi fikir deneyebilirim teşekkürler

Top Bottom