Neler Yeni

HP Victus 16-d1011nt Nasıldır?

TİTAN.

80+ Platinum
önerdiğin laptopların ekran kartı watt değerleri nedir ?
asus 140w ama bu waata ihityacı yok yani 100w filan çeker maximum nvdia bunla alakalı açıklama yapmıştı aynı performansı veriyor ve 4000 serisinden birini almak en mantıklısı olacaktır

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Victus İntel 100 derece görüyodu en son ASUS en mantıklısı

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Visakart hangileri oluyorku kanka
Hocam kartı eline al genelde sağ alt köşede yazar. Visa, mastercard, troy gibi.
Laptobun yanında hangi ekipmanı alsam daha mantıklı olur
Mouse şart zaten mousen yoksa kaliteli bi mouse alabilirsin. Onun dışında ram veya m2ssd alıp cihazını yükseltebilirsin. Kulaklık alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka premium var bende sepeti +25.000 TL ye yükselttim ama 1000 TL indirim yaptı
Hocam şimdi detaylı inceledim de sadece laptop fiyatına indirim oluyormuş. Yani laptopun fiyatı 15k üzerindeyse 1k, 25k üzerindeyse 2k indirim oluyormuş. Kusura bakma.

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
Hocam kartı eline al genelde sağ alt köşede yazar. Visa, mastercard, troy gibi.

Mouse şart zaten mousen yoksa kaliteli bi mouse alabilirsin. Onun dışında ram veya m2ssd alıp cihazını yükseltebilirsin. Kulaklık alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şimdi detaylı inceledim de sadece laptop fiyatına indirim oluyormuş. Yani laptopun fiyatı 15k üzerindeyse 1k, 25k üzerindeyse 2k indirim oluyormuş. Kusura bakma.
Knk ben diyorumki bir tane taha 8 gb ram alayım ama hangisini almam lazım bilmiyorum, laptoplara uyumlu ramler hangisi

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Knk ben diyorumki bir tane taha 8 gb ram alayım ama hangisini almam lazım bilmiyorum, laptoplara uyumlu ramler hangisi
Hocam cl değerleri ve mhz değerleri önemli. Asusun laptopu için açılmış 2 adet konu var. 20-30 sayfa civarı da konuşulmuş. Oraları incelersen uyumlu ram paylaşılmıştı.

kendirbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
YUSUF KENDİR
Hocam cl değerleri ve mhz değerleri önemli. Asusun laptopu için açılmış 2 adet konu var. 20-30 sayfa civarı da konuşulmuş. Oraları incelersen uyumlu ram paylaşılmıştı.
dostum forumdada youtubedede tatmin edici bilgi bulamadım, sen yardımcı olur musun asusun o laptobuna hangi ram uygun olur ?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
dostum forumdada youtubedede tatmin edici bilgi bulamadım, sen yardımcı olur musun asusun o laptobuna hangi ram uygun olur ?
32 gb yapacaksan

Bu da laptopun içinden çıkan 8 gb ramin aynısı

Top Bottom