Neler Yeni

HP-victus-16-d1048nt laptop için RAM önerisi arıyorum

KaraKedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Can
Laptopum için doğru RAM'i seçmeye çalışıyorum yardım eder misiniz ? HP benim kasayı açmama bir şey der mi onu da bilmiyorum bilgisi olan onu da yazabilir mi ?

Laptop:

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İbrahim BALCI
Geçtiğimiz pazar vatan bilgisayarda hp victus için ssdyi siz yükseltebilir misiniz diye sorduğumda eğer ki biliyorsan kendinde yaparsın garantisi gitmez demişti ram içinde geçerlidir herhalde.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
Laptopum için doğru RAM'i seçmeye çalışıyorum yardım eder misiniz ? HP benim kasayı açmama bir şey der mi onu da bilmiyorum bilgisi olan onu da yazabilir mi ?

Laptop:
Bu RAM'in sorun çıkaracağını düşünmüyorum: https://www.aison.com.tr/crucial-8g...16gbit-ct8g48c40s5-notebook-ram-bellek-pmu143
Benim kendi şahsi fikrim direk 16 GB bellek almandır: https://www.aison.com.tr/crucial-16...6gbit-ct16g48c40s5-notebook-ram-bellek-pmu144

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
CPU-Z'ye girip SPD ve Memory kısmının fotoğrafını atar mısın?
laptop şu an ben de değil ki. Arkadaşıma almıştık ona takmıştık yükseltme için ekran gelmedi. Sonra kingston aldık onda da gelmedi. İnternette bazı kişilerde çalışmış. Araştırdığımda hynix ve samsung ramlerin tam uyumlu olduğu yazıyordu bazı yabancı forumlarda ama sonradan daha fazla uğraşmak istemedi diye denememiştik.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,731
İsim
Emre Zengin
laptop şu an ben de değil ki. Arkadaşıma almıştık ona takmıştık yükseltme için ekran gelmedi. Sonra kingston aldık onda da gelmedi. İnternette bazı kişilerde çalışmış. Araştırdığımda hynix ve samsung ramlerin tam uyumlu olduğu yazıyordu bazı yabancı forumlarda ama sonradan daha fazla uğraşmak istemedi diye denememiştik.
BIOS'u güncellemiş miydiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece o RAM'i takıp görüntü almayı denemiş miydiniz?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
BIOS'u güncellemiş miydiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece o RAM'i takıp görüntü almayı denemiş miydiniz?
evet ikisini de yaptık. Zaten laptopu bana getirdiğinde yaptığım ilk şey bios güncellemek olmuştu

Top Bottom