Neler Yeni

Hp Victus 16-R1058NT mi Asus Tuf Gaming A15 FA507NU-LP030

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Seyit Çakır
30k bütçem var ikisi arasında kaldım Asus da ram yükseltmesi alırsam yapabilirim.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Gene sponsorlu herifi atmışsınız para kazandırmaya devam edin buna.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060 lı loq lar var i5 12450HX li olması lazım.

1-2K aşabilir ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Seyit Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

1-2K aşabilir ama.
bütçem max bu hangisi daha mantıklı olur acaba

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer

1-2K aşabilir ama.
1.si hiç kimse babasının hatrına parasız çalışmaz hocam bu neden sizi rahatsız etti anlamadım. 2.si önerdiği laptopların tam olarak hangisi fiyatına göre pahalı veya kalitesiz ? Bu adam olmasa dell g15 16 alıp mağdur olacaktık kaç kişi. 4070li %100 srgb victusu sayesinde görebildim. Sen tam olarak ne yaşadın bilmiyorum ama yararlanan ben, çevrem, forumdaki arkadaşlar dahil bir sürü kişi var. Gidipte bu kadar çok kişinin yararlandığı kaynağı mı tercih edeyim, yoksa ismini ilk defa gördüğüm Ruffian isimli bir kişinin dediklerini mi?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
1.si hiç kimse babasının hatrına parasız çalışmaz hocam bu neden sizi rahatsız etti anlamadım. 2.si önerdiği laptopların tam olarak hangisi fiyatına göre pahalı veya kalitesiz ? Bu adam olmasa dell g15 16 alıp mağdur olacaktık kaç kişi. 4070li %100 srgb victusu sayesinde görebildim. Sen tam olarak ne yaşadın bilmiyorum ama yararlanan ben, çevrem, forumdaki arkadaşlar dahil bir sürü kişi var. Gidipte bu kadar çok kişinin yararlandığı kaynağı mı tercih edeyim, yoksa ismini ilk defa gördüğüm Ruffian isimli bir kişinin dediklerini mi?
https://forum.donanimarsivi.com/konu/victus-16-neden-alinmamali-koetue-yanlari-nelerdir.893876/ kendisi ile bir den fazla defa tartıştım ve cevap bile veremedi kendisi düzenbaz birisi i7 nin aldığı puanı i5 almış gibi gösterdiği bir zaman bile var konumu okur iseniz kendisinin nasıl bir düzenbaz para hırslı birisi olduğunu görebilirsiniz DELL G16 ve G15 i ben her zaman herkesi uyarmıştım o yeni yeni anlattı onun sayesinde mi öğrendi millet? ben kendi konumda alınmayacaklar listesine eklemiştim tabi inanmayanlar var sonradan sustular ben para için mi yapıyorum mesela? ben keriz miyim? ben para alabiliyor muyum? benim sponsorum var mı? yada anlaşmalı çalıştığım bir yer malını sattırabileceğim? bakın bakalım bana ben sponsorlu muyum? kendisinin her şeyini ortaya dökerdim de ayıp olur.

resimleri yayınlamak istemiyorum ama nasıl biri olduğunu ve kendi para tuzağına taş koyduğum için bana neler saydığına şahit olabilirsiniz.

ve sırf victus da drop sorunu olduğunu dile getirdiği için bu adama bunlar sayılmış kimse kusuruma bakmasın ben bu adama saygı falan duymam.

@PoeNk görüyorsun dimi para insanları ne hale getiriyor.

sanki ben victus konusunu yapar iken emek harcamadım ben 1 dakikada halletim ben aylarca araştırdım tabi konu için değil ama bu bilgisayarı çözeceğim dedim çözdümde berbat bir bilgisayar benim gözümde konu için 1 günümü verdim ama o bilgileri toplamak ? kendisi sadece windows kurup oyun oynuyor R23 testi yapmak bir iş yapmak anlamına gelmez uzun test 10 dakika zaten.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-29 225441.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-29 225441.png
    51 KB · Hit: 29
  • Ekran görüntüsü 2024-08-29 225448.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-29 225448.png
    15.7 KB · Hit: 29
  • Ekran görüntüsü 2024-08-29 225453.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-29 225453.png
    66 KB · Hit: 30
  • 1724961637034.png
    1724961637034.png
    66 KB · Hit: 29
Son düzenleme:

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
https://forum.donanimarsivi.com/konu/victus-16-neden-alinmamali-koetue-yanlari-nelerdir.893876/ kendisi ile bir den fazla defa tartıştım ve cevap bile veremedi kendisi düzenbaz birisi i7 nin aldığı puanı i5 almış gibi gösterdiği bir zaman bile var konumu okur iseniz kendisinin nasıl bir düzenbaz para hırslı birisi olduğunu görebilirsiniz DELL G16 ve G15 i ben her zaman herkesi uyarmıştım o yeni yeni anlattı onun sayesinde mi öğrendi millet? ben kendi konumda alınmayacaklar listesine eklemiştim tabi inanmayanlar var sonradan sustular ben para için mi yapıyorum mesela? ben keriz miyim? ben para alabiliyor muyum? benim sponsorum var mı? yada anlaşmalı çalıştığım bir yer malını sattırabileceğim? bakın bakalım bana ben sponsorlu muyum? kendisinin her şeyini ortaya dökerdim de ayıp olur.

resimleri yayınlamak istemiyorum ama nasıl biri olduğunu ve kendi para tuzağına taş koyduğum için bana neler saydığına şahit olabilirsiniz.

ve sırf victus da drop sorunu olduğunu dile getirdiği için bu adama bunlar sayılmış kimse kusuruma bakmasın ben bu adama saygı falan duymam.

@PoeNk görüyorsun dimi para insanları ne hale getiriyor.
Hocam eyvallah dediğiniz şeylere katılıyorumda bir şey kaçırıyorsunuz; Biz isteyerek victus alalım koşa koşa demedik ki. Piyasasa 4070 Acer nitro 16 vardı 49k ya kayboldu bir daha gelmedi. Hp omen vardı bir daha gelmedi. 4070li laptop kalmadı, kalanda victusun ekranı çöp olan modelleriydi. 32 gb ddr5, 1 tb ssd veren, ekranı diğer çöp victuslar gibi olmayan bir laptop kalmadı ki bu fiyatta piyasada. Bu adam sayesinde alabildik bunu da. Önerdiği laptop önerileri sitesi tarzında bende isterim forumda bir arkadaş yapsın ucuzasistem.com sitesini yapan arkadaş gibi. Ama yok yani elimizde de bu var. Tüm piyasayı araştır, kalitelerini öğren vesaire nasıl uğraşsın millet. Elimizde de en azından 30k ya ofis laptobu alanlara engel olabilecek bir kaynak var neden kullanmayalım.

Canlı yayında bu modelin özel testini 2 saat boyunca yaptı herhangi bir hile hurda olmadan. Değerleri, soğutucusu, render süresi vesaire gayet sağlam. Neden tercih edilmesin ki şimdi bu model?

( Diğer victuslara yorum yapmıyorum, bu modele özel yorum yapıyorum. Laptopta şu:
n11'den Hp Victus 16-s1002nt A05N6EA R7-8840H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 16.1" Dos Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
)

(Ryzen işlemcide 2. m2 ssd slotu yok ama batarya 7 8 saat gidiyormuş)

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam eyvallah dediğiniz şeylere katılıyorumda bir şey kaçırıyorsunuz; Biz isteyerek victus alalım koşa koşa demedik ki. Piyasasa 4070 Acer nitro 16 vardı 49k ya kayboldu bir daha gelmedi. Hp omen vardı bir daha gelmedi. 4070li laptop kalmadı, kalanda victusun ekranı çöp olan modelleriydi. 32 gb ddr5, 1 tb ssd veren, ekranı diğer çöp victuslar gibi olmayan bir laptop kalmadı ki bu fiyatta piyasada. Bu adam sayesinde alabildik bunu da. Önerdiği laptop önerileri sitesi tarzında bende isterim forumda bir arkadaş yapsın ucuzasistem.com sitesini yapan arkadaş gibi. Ama yok yani elimizde de bu var. Tüm piyasayı araştır, kalitelerini öğren vesaire nasıl uğraşsın millet. Elimizde de en azından 30k ya ofis laptobu alanlara engel olabilecek bir kaynak var neden kullanmayalım.

Canlı yayında bu modelin özel testini 2 saat boyunca yaptı herhangi bir hile hurda olmadan. Değerleri, soğutucusu, render süresi vesaire gayet sağlam. Neden tercih edilmesin ki şimdi bu model?

( Diğer victuslara yorum yapmıyorum, bu modele özel yorum yapıyorum. Laptopta şu:
n11'den Hp Victus 16-s1002nt A05N6EA R7-8840H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 16.1" Dos Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
)

kendi konumu okuyun ve hile hurda var çünkü i5 14500hx in 22 bin gibi bir puan alma şansı yok ama ne hikmet ise limitli victus aldı ve bu puanı i7 li victus alabiliyor yani anlayacağınız herkese inanmayın kendisi buradan para kazanıyor ve diyor ki beni kast ederek "sizin gibi dangalaraklar herşeyi mahfediyor" yani ne diyor ekmek parama engel oluyorsunuz ben buna dur derim

render süresi ? anlamadan puanı berbat nerde sağlam? anakartı zaten başlıca dandik 4070 ile 4060 arasında pek bir fark yok zaten kalite farkı bu 7-8 fps lik farkı kapatıyor Bu adam sadece sizin üzerinizden para kazanıyor forum siteleri boşuna yok bakın bana ben para kazanmadığım için dürüstüm adam bana neler saymış siz hayla ayıkmadınız mı? ve hindistana böyle modeller satılıyor 32 gb ram 1 tb ssd ve güzel özellikler sonuç? ANAKARTLAR CORTLUYOR LOQ larda çok gördüm bunu

benim gibi insanlardan bilgi edine bilirsiniz bana özelden ulaşabilirsiniz serbest tabi bazı kişiler istemez ona ben bir şey diyemem ama bana özelden ulaşabilirsiniz istediğiniz soruyu sorabilirsiniz cevaplarım eyvallah tabi musait isem soğutucusu derken? 2.5 bakır borumu? ofis bilgisayarı diye bahsettiğimiz Acerin aspire 7 lerin daha güzel bakır boruları ve soğutması var tabi oyun için yapılmadıkları için termal macun ve padler çok kaliteli değil yani oyun için uygun değil ama bakır borulara bakınca basitçe ne kadar berbat bir soğutma sistemine sahip olduğunu görebiliriz ve mühendislik yok hatta OMEN konumu okur iseniz ne kadar berbat mühendislere sahip olduklarını görebilirsiniz.

anakart kalitesi FPS e çok etki eder bunu unutmayın büyük etken oynar ve bilgisayarın ömrüde anakarta bağlıdır bakın eski MSI laptoplara eski Ailenware laptoplara GTX 1080 li hayla taş gibiler değil mi? çünkü anakartları sağlam.

hikaye bende R5 7640hs var ve 4 saat anca o da zar zor.

Senerr

80+ Bronze
Mısırımı patlattım ve niyet ettim Ruffian'ın olduğu kavgaları veya tartışmaları 1080p izlemeye. :kekw:
Ya adam bırak isteyen istediği modeli beğenebilir, Casper gibi markaları bile savunanların kaynadığı bir memlekette yaşıyorsun kime ne anlatıyorsun ? Tavsiyeni ver veya etmiyorum de geç kanıtlayacağım diye 1 sayfa yanıt veriyor adam.:F:

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
kaanzi
Lenovo loq veya nitro 5 al illa ki 2sinden birini istiyosan Asus tokatlar 🔥😎

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular