Neler Yeni

Hp Victus 16-R1073NT alınır mı? %100 sRGB 7 ms doğru mu?

Hakonomi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Haktan AK
Son zamanlarda HP Victus ile ilgili çok sorun duydum. Bende sormak ve yardım almak istedim. Eğer bir bilginiz var ise bu laptop iyi midir? bu fiyata daha iyisi varmıdır? Özelliklerinde ekranı %100 sRGB 7ms yazıyor doğrumudur? Bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler.

eren28tr

80+ Platinum
Son zamanlarda HP Victus ile ilgili çok sorun duydum. Bende sormak ve yardım almak istedim. Eğer bir bilginiz var ise bu laptop iyi midir? bu fiyata daha iyisi varmıdır? Özelliklerinde ekranı %100 sRGB 7ms yazıyor doğrumudur? Bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi günler.
Link atarmısın?

xTURANN

80+ Silver
Sana tavsiyem bulaşma o cihazlara.
Şunu yapma kankam, victus gördüğün her konuya gidip "direkt" kötülüyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım Arşivinin Son Victus Videosunu İzlemeni Öneririm. Onun Harici Bütçen Ne, Ona Göre Laptop Önerelim..

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Donanım Arşivinin Son Victus Videosunu İzlemeni Öneririm. Onun Harici Bütçen Ne, Ona Göre Laptop Önerelim..
Benim konumu oku daha iyi olur

İsveç çakısı gibi her çeşit var konuda.

Hakonomi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Haktan AK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Link atarmısın?

35 bin

eren28tr

80+ Platinum

35 bin
Alınabilir hocam güzel laptop ama panel hakkında bazı iddialar var.

eren28tr

80+ Platinum
Alınabilir mi :D bu çocuk cahilliğin zirveisni yapıyor kafayı yememek elde değil bunu forumdan uzaklaştırmaları lazım.
sen ilk önce adam ol geçen kablonet tt fiber altyapısından hizmet vermiyor deyip yanlış bilgi veriyorsun cahil olan sensin ama halbuki kablonet tt fiber altyapısından hizmet veriyor seni bu forumdan uzaklaştırmak lazım yanlış bilgi yüzünden.

bu arkadaşı dikkate almayın kendisini çok bilgil zannediyor halbuki bilgisi olmayan vasıfsız biri.

Farex

80+ Silver
sen ilk önce adam ol geçen kablonet tt fiber altyapısından hizmet vermiyor deyip yanlış bilgi veriyorsun cahil olan sensin ama halbuki kablonet tt fiber altyapısından hizmet veriyor seni bu forumdan uzaklaştırmak lazım yanlış bilgi yüzünden.

bu arkadaşı dikkate almayın kendisini çok bilgil zannediyor halbuki bilgisi olmayan vasıfsız biri.
Vasıfsız diyen çocuğa bak sen hele :D kendisi bir halta yaramaz baba parası yer bir halt olmaz bir çocuk 14 yşaından beri çalışıp mal mülk edinen baba parası yemeyen birine sallaması o kadar komik ki onu da geçtim çocuk diyip cahildir deyip geçiyoruz işte napalım birde gitmiş sorunları fazla olna kalitesiz uuzn vadede kullanılıcak insanlar için alınmaması gereken laptoba alınabilir demesine daha çok patladım.

eren28tr

80+ Platinum
Vasıfsız diyen çocuğa bak sen hele :D kendisi bir halta yaramaz baba parası yer bir halt olmaz bir çocuk 14 yşaından beri çalışıp mal mülk edinen baba parası yemeyen birine sallaması o kadar komik ki onu da geçtim çocuk diyip cahildir deyip geçiyoruz işte napalım birde gitmiş sorunları fazla olna kalitesiz uuzn vadede kullanılıcak insanlar için alınmaması gereken laptoba alınabilir demesine daha çok patladım.
Arkadaşım aynı modeli kullanıyor bir sorunu yok lise okuyorum senin gibi boş boş konuşmuyorum araştırıp konuşuyorum vasıfsız insan seni
Aynı şeyi lütfen burayada yaz onlarada salla lütfen tamammı😉

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,523
Üyeler
156,510
Son üye
unaybtmz
Top Bottom