Neler Yeni

hp victus 16 s0035nt 7z5z2ea Laptopu nasıldır?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Bende Hp victus i5 12500h ddr5 4800mhz 8x2gb 3050ti acik gri renkli geçen sene aldım ısınıyor.
Isınma problemi var render için kullanamadım ama üniversitede uzun süre pil sıkıntısı çekmeden kullandim. 2 tane ssd slotu var duyduğuma göre ryzen işlemcilerde 1 ssd slotu varmış. Ben şarj aletini depremden sonra kaybettim, yeni bir orijinal şarj aleti alabilmek için
Servise yolladım orada öğrendiğime göre ücretsiz termal macun ve temizlik bakımı yapılıyormuş bunu eklemek istedim. bios olarak çok eksik pc bios göre ve eski görünümlü. Win 10 kurmak istersen içindeki sürücüler buyuk çoğunluğu win10 da çalışmıyor win11 kullanmak zorundasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde yakın zamanda bu konu hakkında biri video çekmiş onuda atayım

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam siz şanslısınız evet bu modelin ısınma sorunu var ama şöyleki anakartında throttlestop var demekki sizde o yok siz tam performans alıyorsunuz buda ısınmasına yol açıyo

Anakartındaki thorttle stop ile kendini sınırlıyor işlemci ve ısınmıyor sizde thorttle stop yokki ısınıyor

Birde 2 ssd slotu 15 serisinde var işlemci ile alakası yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Bilmiyordum bunu ama beni sevindirdi bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Bekir Emir
Laptop bu, laptopu kullanım amacım genel olarak oyun, çok olmasa da render ve onun dışında üniversite olacak. Soğutması ve uzun ömürlülük açısından nasıldır pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Başka önerileriniz olursa onlara da bakabilirim. https://www.teknosa.com/hp-victus-1...ource=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.88
Victuslarda 16.1" modelleri 15.6"ya göre daha iyi soğutma sağlıyor. Bu laptopda 16.1 yani daha iyi olacaktir ama testlerini izleyip gormende fayda var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,664
Üyeler
147,189
Son üye
Efendi58
Top Bottom