Neler Yeni

Hp victus 16-s1029nt alınır mı?

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Fatih Öztütk
ben victus by hp gaming laptop 16 s0xx 1tb teknosa dan aldım memnunum

kerem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

kerem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

victus tavsiye etmiyorum kalitesiz konumu okuyarak bilgi edinebilirsiniz https://forum.donanimarsivi.com/konu/victus-16-neden-alinmamali-koetue-yanlari-nelerdir.893876/
Ekranı çok önemli değil benim için.İnceleme videolarına baktığımda da throttle pek görmedim, fps değerleri gayet iyiydi.Ayrıca işlemcisi benim attığıma gore kotu

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ekranı çok önemli değil benim için.İnceleme videolarına baktığımda da throttle pek görmedim, fps değerleri gayet iyiydi.
bilgisayarın kendisi throttle ile geliyor zaten limit ve throttle FPS değerleri iyi ama Frametime baktınız mı? anakartın dandikliğinden drop yediğini söyleyen var yabancı kaynakları araştırır iseniz basitçe erişebilirsiniz çok kalitesiz bir laptop mühendislik olarak.

Smoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer Kaan Önümlü

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
MSI in üst seviye dışında bir laptopunu tavsiye etmem 4070 li bir acer predator helios neo alabilirsiniz gene intel işlemcili ve HX li tabi i7 ama attığınız MSI daki işlemciden güçlü i9 ile alakası yok ama olayın katana limitli olduğu için biraz sorun yaşatabilir ama şunu diyebilirim ki katana limit ile beraber düzgün çalışabilir fakat ekran kartı 105 watt gerektiği yerde beslemeyebilir ve işlemci limitli gerektiği yerde güç alamaya bilir bundan dolayı kendinden limitli cihazları tavsiye etmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,229
Üyeler
153,680
Son üye
onyedi
Top Bottom