Neler Yeni

HP Victus 16 şarj almayı kesiyor

S1p1k3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah EVİTAN
image.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an pirize takılı olmasına rağmen elektirik almıyor ve boştayken yük altında bile değil

xTURANN

80+ Bronze
Bana Çok Kurcalamışsın Gibi Geliyor.
Bios'u niye geri döndürdün zaten HP Güncelini yükletiyor.

Format, Win11, Ayarlardan Tüm Update'leri yap sonra bekle. Güç Ayarları Düzgünce Ayarla. Omen Gaming Hub'dan da Balanced ve Hybrid Seçeneklerini Seç Bırak. 4060'ı Sadece Oyunlara Girince Kullansın. Bu İşlemlerden Sonra CS ya da Bir Oyun Yükle ve Test Et. Hala Aynı Sorun varsa Ya Cihaz da Ya da Adaptörde Sorun var. İndirim bitti, sorun çıkarsa değişim yaparlar mı bilmiyorum..

S1p1k3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah EVİTAN

Format, Win11, Ayarlardan Tüm Update'leri yap sonra bekle. Güç Ayarları Düzgünce Ayarla. Omen Gaming Hub'dan da Balanced ve Hybrid Seçeneklerini Seç Bırak. 4060'ı Sadece Oyunlara Girince Kullansın. Bu İşlemlerden Sonra CS ya da Bir Oyun Yükle ve Test Et. Hala Aynı Sorun varsa Ya Cihaz da Ya da Adaptörde Sorun var. İndirim bitti, sorun çıkarsa değişim yaparlar mı bilmiyorum..
Biosu geri döndürmekten kastım

Cevabın için teşekkürler deneyeceğim ve birde şunu eklemek istiyorum şarj ı kestikten sonra laptopun güç girşindeki ucu takıp çıkarınca şarş almıyor direk pirize tak çıkar yapınca şarj alıyor

xTURANN

80+ Bronze
Biosu geri döndürmekten kastım

Cevabın için teşekkürler deneyeceğim ve birde şunu eklemek istiyorum şarj ı kestikten sonra laptopun güç girşindeki ucu takıp çıkarınca şarş almıyor direk pirize tak çıkar yapınca şarj alıyor
Adaptörde ya da cihazın şarj kısmında sıkıntı olabilir.

Top Bottom