Neler Yeni

HP VİCTUS - ASUS TUF- ACER NİTRO 5

sedatmert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sedatmert
Bütçe
35000
MERHABA üniversite için laptop alacağım bütçe 30 - max 35 . hangi marka model daha iyidir . kronik sorunu az olan rdr 2 dir cyberpunktur bu tarz oyunları kasmadan sorunsuz açan laptop lazım ancak modelde kararsızım genelde victus acer öneriyorlar bu model aralığında ama dediğim gibi arada kaldım yardımlarınızı bekliyorum

sedatmert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sedatmert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
acer bence mantıklı değil kronık sorunlu genelde önerim şudur

acerin kronik sorunu nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

gigabyte markasını ilk defa duydum açıkcası :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

upppppppppppppppppppppppp

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
MERHABA üniversite için laptop alacağım bütçe 30 - max 35 . hangi marka model daha iyidir . kronik sorunu az olan rdr 2 dir cyberpunktur bu tarz oyunları kasmadan sorunsuz açan laptop lazım ancak modelde kararsızım genelde victus acer öneriyorlar bu model aralığında ama dediğim gibi arada kaldım yardımlarınızı bekliyorum
Bu bütçedeki modellerde kasma donma olmaz. Eğer fp bir model alırsan. Hp victusta ryzen 5 7640hs ve 4060 lı versiyonu alırsan işlemci limitinden dolayı darboğaz yapıyor. O modeli alma

sedatmert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sedatmert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçedeki modellerde kasma donma olmaz. Eğer fp bir model alırsan. Hp victusta ryzen 5 7640hs ve 4060 lı versiyonu alırsan işlemci limitinden dolayı darboğaz yapıyor. O modeli alma
peki önereceğiniz modeller var mıdır ? f/p dediğiniz model örneğin hangileri ? aceri mi hp victusu mu öneririsniz uzun ömür olarak ?

YazılımKafa

80+ Silver
peki önereceğiniz modeller var mıdır ? f/p dediğiniz model örneğin hangileri ? aceri mi hp victusu mu öneririsniz uzun ömür olarak ?
İkiside benzer. Victusta 4060 alırsan ryzen 7 den aşağısını alma. Ya da ryzen 5 8640hs olabilir belki, onda darboğaz oluyor mu bilmiyorum. Onun dışında bütçene uyan modellerde ssd ve ram yuvalarına ve desteklerine dikkat et. Victusta bazı modellerde ssd ve ram takviyesinde önemli kısıtlamalar oluyor. Önereceğim model yok çünkü onun için detaylı araştırma yapmam lazım. Maalesef şuan yapamam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,982
Üyeler
153,638
Son üye
burakdogay
Top Bottom