Neler Yeni

Hp Victus i7 13700H-RTX4050 Alınır mı? 25500

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,312
İsim
bilo
Discord
b1l0
Alınır gayet güzel fiyatı var. Oyun oynamıyorsanız sadece yazılım için gaming laptop yerine mac veya ofis bilgisayarı tarzı bilgisayarlar daha mantıklı olur bence. Örneğin 2k ekranlı, metal kasalı ama ekran kartı varsa bile düşük wattlı modeller size daha çok hitap eder. Bunlar direkt gaming laptop sınıfında yani oyuncu değilseniz sadece yazılım için bu kadar güçlü bir cihaz almanız bence pek mantıklı olmaz.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Arada sırada ekran lartoyla işiniz olursa diye bu modele bakabilirsiniz

Güncel versiyonu 36 37k idi en son. Yine de beğendiğim bir cihaz. Arkadaşın da dediği gibi sadece yazılımsa macbook, magicbook, zenbook gibi modellere bakabilirsiniz. Bu modellere göre daha uzun ekran süresi verir. Tasarımları da genellikle daha hafif ve daha şık oluyor

kaytannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
kaytan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır gayet güzel fiyatı var. Oyun oynamıyorsanız sadece yazılım için gaming laptop yerine mac veya ofis bilgisayarı tarzı bilgisayarlar daha mantıklı olur bence. Örneğin 2k ekranlı, metal kasalı ama ekran kartı varsa bile düşük wattlı modeller size daha çok hitap eder. Bunlar direkt gaming laptop sınıfında yani oyuncu değilseniz sadece yazılım için bu kadar güçlü bir cihaz almanız bence pek uygun olmaz.
Aslında bu tarz cihaz hiç istemiyorum.Ancak bana yüksek işlemci gücü lazım.i7 h serilerini o tarz laptoplara koymuyolar.Mecburen oyuncu laptopunu yöneldim.Fiyatı iyi diyorsanız alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arada sırada ekran lartoyla işiniz olursa diye bu modele bakabilirsiniz

Güncel versiyonu 36 37k idi en son. Yine de beğendiğim bir cihaz. Arkadaşın da dediği gibi sadece yazılımsa macbook, magicbook, zenbook gibi modellere bakabilirsiniz. Bu modellere göre daha uzun ekran süresi verir. Tasarımları da genellikle daha hafif ve daha şık oluyor
Öneriniz için teşekkür ederim. işlemci olarak intel i7 düşünüyorum.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,312
İsim
bilo
Discord
b1l0
Aslında bu tarz cihaz hiç istemiyorum.Ancak bana yüksek işlemci gücü lazım.i7 h serilerini o tarz laptoplara koymuyolar.Mecburen oyuncu laptopunu yöneldim.Fiyatı iyi diyorsanız alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneriniz için teşekkür ederim. işlemci olarak intel i7 düşünüyorum.
Yüksek işlemci gücü lazım ise bu fiyatta daha iyisini bulamazsınız zaten. Düşüncelerimizi paylaştık tabii ki son karar sizin. Bence fiyatı gayet iyi alınır yani, hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,696
Üyeler
142,794
Son üye
eymendrk
Top Bottom