Neler Yeni

HP Victus mu HP omen mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ya Lili buyelila vespesniski likiyamma uglelu lilela
Beyler akşama laptop Alicam Allah'ın izniyle sizce omen mi alıyım victusu önerilerinizi bekliyorum

tps://pazarama.com/hp-omen-17-cm2005nt-7p6d8ea-13-nesil-intel-i7-13700hx-16gb-ram-1tb-ssd-8gb-rtx4060-173-inc-qhd-165hz-p-197192865446

Victus baya fark atmış ama kalitelimi Alınır mı? oyun oynicam soğutması iyiyse sorun yok

.RBO.

80+ Silver
Victus pavilion yeni serisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,579
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Victus omenin yeni serisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama omenin nasıl i7 13700h ı var
Victus giriş orta seviye laptoplar için üretilen yeni seri pavilition un yerini aldı
Omen orta-üst ve üst segment için

Ama ben özellik olarak bakalım derim burada ekran kartı mı yoksa işlemci mi önemli o farkı ortaya koyar

Laptopda ne yapıcaksınız

Biraz daha inceledim bence işlemciye falanda bakmadan victus alın 2k 240hz ekranı ile 32gb ram ile öne çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Victus giriş orta seviye laptoplar için üretilen yeni seri pavilition un yerini aldı

Ama ben özellik olarak bakalım derim burada ekran kartı mı yoksa işlemci mi önemli o farkı ortaya koyar

Laptopda ne yapıcaksınız

Biraz daha inceledim bence işlemciye falanda bakmadan victus alın 2k 240hz ekranı ile 32gb ram ile öne çıkıyor
Sadece oyun oynicam bide ders calisicam benim için soğutma ve kalite önemli isinirmi bide uzun ömürlü olurmu

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,579
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Sadece oyun oynicam bide ders calisicam benim için soğutma ve kalite önemli isinirmi bide uzun ömürlü olurmu
Victusu öneririm o zaman
Laptop bende de var 4050 li versiyonu max 85 i gördü altına kitap koydum bi köşesinden altı hava alıcak şekilde 75 70 lere indi tam yükteyken

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Kaan
Victus Omen serisinin bir altında yer alıyor,Pavilion Gaming gibi düşünebilirsiniz.Daha taşınabilir bir şekilde üretilmek için Omen'e göre bazı dezavantajları var,örneğin soğutma sistemi ve ekran kartı Watt değeri gibi,bu yüzden sadece oyun odaklı kullanımlarda özellikle üstün soğutma performansı isteniyorse kesinlikle Omen bakmalısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Victus Omen serisinin bir altında yer alıyor,Pavilion Gaming gibi düşünebilirsiniz.Daha taşınabilir bir şekilde üretilmek için Omen'e göre bazı dezavantajları var,örneğin soğutma sistemi ve ekran kartı Watt değeri gibi,bu yüzden sadece oyun odaklı kullanımlarda özellikle üstün soğutma performansı isteniyorse kesinlikle Omen bakmalısınız.
Siz olsanız ne alırsınız

.RBO.

80+ Silver

Laptopda ne yapıcaksınız

Pardon karıştırmışım

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Kaan

freekays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim