Neler Yeni

Hp Victus Ryzen 7 7840HS-RTX4070 8Gb-32Gb-1Tb qhd 240hz 300 nit. 45999tl

Farex

80+ Bronze
Özellik bakımından iyi gibi gözükse bile malzeme olarak iyi değil bu laptop bu bütçelerde hp alınmaz servisi müşteri hizmetleri rezalet bunları göz önünde bulundurun.

• Kızgın
Reaksiyonlar: Zato

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
laptop almak istiyorum hp ye güvenmiyorum, asus msi felan almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cagan Alemdar
Özellik bakımından iyi gibi gözükse bile malzeme olarak iyi değil bu laptop bu bütçelerde hp alınmaz servisi müşteri hizmetleri rezalet bunları göz önünde bulundurun.
hp'nin mi servisi kötü :D ufak tefek sorunları tek tek yazdım bilgisayarı gönderdim anakart batarya dahil nerdeyse tamamen yenileyip gönderdiler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptop almak istiyorum hp ye güvenmiyorum, asus msi felan almak istiyorum
msi laptopların fiyatları biraz şişik maalesef. hp victus da kullandım ben memnunum

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
hp'nin mi servisi kötü :D ufak tefek sorunları tek tek yazdım bilgisayarı gönderdim anakart batarya dahil nerdeyse tamamen yenileyip gönderdiler :)

msi laptopların fiyatları biraz şişik maalesef. hp victus da kullandım ben memnunum
fiyat şişik ama malzeme kalitesi ve işçilikte ona göre yüksek

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
müşteri hizmetleri baya iyi bu arada
1 saatlik guncellemenin tamamını beklemişti adam allah razı olsn telefonda

fiyat şişik ama malzeme kalitesi ve işçilikte ona göre yüksek
o fiyatlarda hp alınmaz bencede haklısınız malzeme kalitesi biraz kötü ama haricinde bir sorun yok sogutma anlamında hicbir sorun gormedim ben rdr 2 de bile max 85 gordum
ama hpnin servisi iyi bende de 4050 i713700h modeli var biraz pahalıya almıstım media marktan aldıgım icin

Farex

80+ Bronze
müşteri hizmetleri baya iyi bu arada
1 saatlik guncellemenin tamamını beklemişti adam allah razı olsn telefonda

o fiyatlarda hp alınmaz bencede haklısınız malzeme kalitesi biraz kötü ama haricinde bir sorun yok sogutma anlamında hicbir sorun gormedim ben rdr 2 de bile max 85 gordum
ama hpnin servisi iyi bende de 4050 i713700h modeli var biraz pahalıya almıstım media marktan aldıgım icin
Hayır müşteri hizmetleri herşeye normal diyor serviste öyle eğer yazılımsal bir sıkıntı varsa yardımcı oluyorlar zaten ama onun dışında benim cihazımda ısınma sorunu vardı ve bana biostan test yaptırdılar sonucunda normal denip kapattılar aramayı servisi de öyle .

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Hayır müşteri hizmetleri herşeye normal diyor serviste öyle eğer yazılımsal bir sıkıntı varsa yardımcı oluyorlar zaten ama onun dışında benim cihazımda ısınma sorunu vardı ve bana biostan test yaptırdılar sonucunda normal denip kapattılar aramayı servisi de öyle .
nasıl bi ısınma sorunun vardı

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Oğuz
7840hs rtx 4060 olan model victus kullanıyorum.
Laptoptan memnunum ama ekranı kötü. Ayrıca 4 adet ışık sızması ve ekran çerçevelerinde ayrılma mevcut. Garantiye yollayacağım.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Yeni victuslar çoğu laptop markalarından soğutma olarak daha başarılı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom