Neler Yeni

Yardım HSXJ T66 Oyun içinde 800dpi gibi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
selamlar masaüstünde hxsj t66 800dpi çok iyi hareket ediyor hiçbir sorunu yok fakat valoranta girdiğimde o 800dpi 400dpi gibi geliyor. 1600 e alıncada çok hızlı oluyor. sebebi nedir ? ekstra olarak sensör nasıl alırım

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Gurkan
selamlar masaüstünde hxsj t66 800dpi çok iyi hareket ediyor hiçbir sorunu yok fakat valoranta girdiğimde o 800dpi 400dpi gibi geliyor. 1600 e alıncada çok hızlı oluyor. sebebi nedir ? ekstra olarak sensör nasıl alırım
sensor alamazsınız mouse gomulu gelıyor onun yuzunden yenı mouse almanız lazım nıye boyle bır mouse aldınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sensor alamazsınız mouse gomulu gelıyor onun yuzunden yenı mouse almanız lazım nıye boyle bır mouse aldınız
g102 kablolu kullanıyordum. amacım kablosuz ucuza hafifte gaming bir model olmasıydı mouse glorious model o cakması zaten dedim sensörüde güzeldir akar dedim sence ne yapmalıyım sensörüde rezalet hafif havaya kaldırdığımda mouseu sağa sola götürdüğümde mousepade değmeden imleç sağa sola gidiyor

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Gurkan
g102 kablolu kullanıyordum. amacım kablosuz ucuza hafifte gaming bir model olmasıydı mouse glorious model o cakması zaten dedim sensörüde güzeldir akar dedim sence ne yapmalıyım sensörüde rezalet hafif havaya kaldırdığımda mouseu sağa sola götürdüğümde mousepade değmeden imleç sağa sola gidiyor
iade edebiliyorsunuz iade edin yoksa rezalet mouse g102 daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iade edebiliyorsunuz iade edin yoksa rezalet mouse g102 daha mantıklı
iade ettim temudan almıştım zaten mouse gelirken kutusuda ezilmişti paramıda attılar ürünü saklayın geri dönüştürün ya da hediye edin diyordu elimde kaldı kısacası.

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Gurkan
iade ettim temudan almıştım zaten mouse gelirken kutusuda ezilmişti paramıda attılar ürünü saklayın geri dönüştürün ya da hediye edin diyordu elimde kaldı kısacası.
paranızı almıssınız zaten saklayın buda deneyım olarak kalsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,911
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom