Neler Yeni

🔥İndirim HUANANZHI A320-D4 DDR4 M2 SSD SLOTLU AM4 ANAKART | Tık hızı + nays ile 1350 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,253
İsim
Murat Orhan
Bu fiyata alabileceğiniz hem en ucuz hem de en iyi AM4 A320 chipsetli anakart. A320lerde m2 slotu genelde yüksek anakartlarda olur fakat bu kartta mevcut. Markayı duymamış olabilirsiniz ben de ilk defa alıp kullandım çinli fakat köklü bir marka. Faz değerleri yeterli ve a320 için epeyde 38 puan alıp msı vesaire bir çok markayı geride bırakmış. Ucuz sistem dizmek için tercih edilebilecek bir kart kalitesinden ve fiyatından memnun kaldım.

Normalde kartın fiyatı 1663 TL, Tık hızı kuponlarından 1500 TL üstü 150 TL kuponu alıp 1500e düşürebilirsiniz. Ayrıca sonrasında nays ile alıp %10 cashback ile 150 tlde ordan alıp 1350 TL'ye getirebilirsiniz.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,345
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bunların BIOS güncelleme gibi desteği belli mi?

ConquerorXIV

80+ Gold
edit, rakibi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,253
İsim
Murat Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunların BIOS güncelleme gibi desteği belli mi?
Kendi anasayfayı çinceden çevrilme olduğu için sanırım birkaç kısım göstermiyor ama bazı sertifikalı satıcılarından aldığım bilgilere göre son bios versiyonu ile yeni çıkan 5xxx serilerini vs sorunsuz destekliyor. Kart elimde olduğu için birkaç işlemci ile deneyip deneyimimi paylaşabilirim.
Screenshot_1.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca belirtmeyi unutmuşum, çoğu a320 hatta b450lerde bile 4 pin işlemci beslemesi bulunurken bu kartta 4x2 12 pin var o da acayip bir bilgi. Yüksek w işlemciler kullanmak bir tık daha rahat olabilir bu kartta.

Edit:Benim B450de 4 pin varmış bruh

2. el a320lerin bile 1400 1500 bandına satıldığını düşünürsek bedava valla.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Doğan gelişigüzel
Bios destegi ve islemci destegi nedir bios kurmak kolay mi bunlarin bilgisini verebilirmisiniz tecrübeniz varsa ryzen 5. Nesil destegi varmi 5600 vs

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Axl Rose
Ben de h610m çipsetli bir anakartını test etmiştim (anakartın takılı olduğu bilgisayar halen daha sorunsuz çalışıyor), daha pahalı rakiplerine göre sunduğu ekstralar güzeldi (çift m2 yuvası, onboard dp çıkışı gibi), web sitesi gerçekten kötü ama zaten Intel tarafında soket desteği çok uzun ömürlü olmadığı ve belki de hiç bios güncelleme ihtiyacı duymayacağım için önem vermemiştim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,345
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,253
İsim
Murat Orhan
Çok Büyük Bir Sorun Değil Dahili Bir Kart İle Sorun Çözülür .

@Mehmet Yılmaz
Faz değerleri daha düşük 4 pin işlemci beslemesi var,avantajlı ürün kategorisinde olduğu için tık hızı kuponları kullanılmıyor. Daha sayayım mı?

Bios destegi ve islemci destegi nedir bios kurmak kolay mi bunlarin bilgisini verebilirmisiniz tecrübeniz varsa ryzen 5. Nesil destegi varmi 5600 vs
Bios kurmak kolay, işlemci desteği x5950ye kadar desteği olduğu gözüküyor ki a320 chipsetli olduğu için sorun olacağını sanmıyorum anakartın kendi sitesinde bios versiyonları en güncel versiyonu da dahil olmak üzere mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,253
İsim
Murat Orhan
Çok Büyük Bir Sorun Değil Dahili Bir Kart İle Sorun Çözülür .

@Mehmet Yılmaz
Ayrıca anakartta bir tane pci slotu var ekran kartı haricinde muhtemelen ekran kartından sonra da yer kalmayacaktır ona. MSI'ın en kötü kartlarından biridir ayrıca

NOT: Arkadaşlar Ramtech(anakartı satan firma) güncel bios ile gönderiyormuş kartları. Yani aldığınızda 5xxx desteği ile beraber geliyor kartlar.
@Mehmet Yılmaz

Son düzenleme:

ersi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ersin bulut
yorumlarda xmp yokmuş yazıyordu doğru mu acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR