Neler Yeni

Huawei band 6 vs xiomi mi ban 6(Acil)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Hangisini almayliyim 5dk ye alicamda.Bide bunlarda not defteri gibi bir yer varmi.Sınavda kopya çekmek icin not alamazmiyim veya sms atsam bunlardan sms okuyamazmiyim.

Ukhai

80+ Bronze
Mi band 6 daha iyi. Not olayını bilmiyorum.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Customization olarak Mi Band 6 daha iyi, sayısız kadran seçeneği var. Diğer konularda Huawei Band 6 daha iyi. Ölçüm tutarlılığı olarak da testlerde daha önde çıkıyor. Tasarım görecelidir ama Huawei'nin tasarımı bence daha şık. Kopya olayına gelince Whatsapp'tan kendine mesaj atsan genelde sadece ilk satırları görebiliyorsun diye biliyorum, o da pek işini görmez :D

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Customization olarak Mi Band 6 daha iyi, sayısız kadran seçeneği var. Diğer konularda Huawei Band 6 daha iyi. Ölçüm tutarlılığı olarak da testlerde daha önde çıkıyor. Tasarım görecelidir ama Huawei'nin tasarımı bence daha şık. Kopya olayına gelince Whatsapp'tan kendine mesaj atsan genelde sadece ilk satırları görebiliyorsun diye biliyorum, o da pek işini görmez :D
Elimde görmek için mediamarkta gittim.Huawei ekranı aşırı ufak geldi gözüme belki mağazanın büyüklüğündendir.Aynı şekilde mi band de.Almaktan vazgeçtim sanırım.samsung smart watch 4 lerde playstore varmış.Clash royale oynatırmı :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom