Neler Yeni

Huawei matepad 11.5 kalem hakkında

fruko.gzz

80+ Bronze
Arkadaşlar bugün bu tableti alacağım ama kalemi şarjlı sanırım tablete yapışmıyormuydu kalemi?

bixart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Barkın Marangoz
Klavye kılıfının yanında ayrı bölme var oraya yapışıyor

bixart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Barkın Marangoz
Bence sadece kablosuz şarj için kalem değiştirmek mantıksız yanında verdikleri kalem ücretsiz geliyor sanırsam bu pakette 600tl de kuponu var bu şekilde al gitsin

bixart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Barkın Marangoz
Her iki kalemde de olması lazım

fruko.gzz

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her iki kalemde de olması lazım
Hocam peki sizde var cihaz sanırım yan ekran olarak kullanmayıda planlıyorum birde kalemi deneyimlediyseniz Samsung'a göre nasıl not alma kolaylığı vs ayrıca ekrana dokundurunca ses çıkmıyor değil mi

bixart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Barkın Marangoz
Ben aldığım zaman kalem yoktu yanında maalesef Matepad 11 kullanıyorum ek olarak kalem almak çok masraflı su an ama bu tabletin kalem teknolojisi baya iyi en azından üzmeyeceğini rahat bir şekilde söyleyebilirim

fruko.gzz

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aldığım zaman kalem yoktu yanında maalesef Matepad 11 kullanıyorum ek olarak kalem almak çok masraflı su an ama bu tabletin kalem teknolojisi baya iyi en azından üzmeyeceğini rahat bir şekilde söyleyebilirim
Google kullanmada sorun yaşadın mı gbox için

fruko.gzz

80+ Bronze
2 gündür sayısız konu açıyorsun ve kullanan biri olarak son kez alma diyorum. Ciddi pişman olursun.
Dostum kendine göre haklı olabilirsin ama şöyle benim açımdan düşün yaklaşık 2 haftadır araştırma yapıyorum "çoğu" kişi bir sorun olmadığını belirtiyor sorun yaşayanlarda genellikle sadece gboxta sorun yaşamış benim amacım sadece video izleyip not tutmak Google çalışmasada çok sorun değil browserdan bile girebilirim yani ve bütçemde maksimum 10bin TL olduğu için s9fe zaten şuan 11k ve donanımı, ekranı fiyatına göre kötü o yüzden ona yanaşmak içimden hiç gelmiyor

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Ahmet Hakan
Poco pad gibi bir alternatifin var dostum. Uyumlu bir de kalem çekersin yanına sorunsuz kullanırsın. Aksi takdirde sorunları yaşayarak pişman olacaksın.

fruko.gzz

80+ Bronze
Poco pad gibi bir alternatifin var dostum. Uyumlu bir de kalem çekersin yanına sorunsuz kullanırsın. Aksi takdirde sorunları yaşayarak pişman olacaksın.
Poco pad'i inceledim videolarını falanda kaleminin burada satışa çıkacağını düşünmüyorum en azından yakın zamanda çıkmaz muadil kalemlerde gerçekten berbat hissiyatı var pocunun kalemi olsa düşünmeden alırım zaten ondan dolayı bu kadar tereddüte düştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafamde netleştiremiyorum bir türlü

Top Bottom