Neler Yeni

Huawei matepad 11.5 kalem hakkında

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Ahmet Hakan
Poco pad'i inceledim videolarını falanda kaleminin burada satışa çıkacağını düşünmüyorum en azından yakın zamanda çıkmaz muadil kalemlerde gerçekten berbat hissiyatı var pocunun kalemi olsa düşünmeden alırım zaten ondan dolayı bu kadar tereddüte düştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafamde netleştiremiyorum bir türlü
Dostum elimde 256 GB papermatte sürümü var. 7.5a satsam alınmaz şuan yerel piyasada. Pişman olursan satamazsın bile (sadece ekranda ufak bir çizik var)

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
Dostum elimde 256 GB papermatte sürümü var. 7.5a satsam alınmaz şuan yerel piyasada. Pişman olursan satamazsın bile (sadece ekranda ufak bir çizik var)
Hocam gerçekten bir sizin bu kadar sorun yaşadığınızı gördüm birde @Kartallar diğer forumlarda herkes kullanıyor ve gayet memnunlar anlamadım

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Ahmet Hakan
Hocam gerçekten bir sizin bu kadar sorun yaşadığınızı gördüm birde @Kartallar diğer forumlarda herkes kullanıyor ve gayet memnunlar anlamadım
Huawei haterı değilim dostum. Tecrübemi yorumluyorum sadece her fırsatta. Malzeme kalitesi, papermatte ekranı falan muazzam. E kitap modu kitap okumak için çok hoş mesela. Ama Gbox ve sorunlu HarmonyOS sonrası asla önermiyorum. Köprüden önce son çıkıştasın. Yol senin istersen buyur al geç 🤭

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
Huawei haterı değilim dostum. Tecrübemi yorumluyorum sadece her fırsatta. Malzeme kalitesi, papermatte ekranı falan muazzam. E kitap modu kitap okumak için çok hoş mesela. Ama Gbox ve sorunlu HarmonyOS sonrası asla önermiyorum. Köprüden önce son çıkıştasın. Yol senin istersen buyur al geç 🤭
Muhakkak öyledirde işte benim kafam karıştı bu sefer Samsung alayım diyorum parasını haketmiyor ve bütçe açığıda var poco pad alsam not alamayacağım Huawei alsam en azından Google kullanamasam bile not alabileceğim siz kalem hissiyatını denediniz mi sizce nasıl ayrıca harmonyOs'un farklı sürümlerinde gbox farklı şekilde çalışabiliyor onu denediniz mi

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Ahmet Hakan
Muhakkak öyledirde işte benim kafam karıştı bu sefer Samsung alayım diyorum parasını haketmiyor ve bütçe açığıda var poco pad alsam not alamayacağım Huawei alsam en azından Google kullanamasam bile not alabileceğim siz kalem hissiyatını denediniz mi sizce nasıl ayrıca harmonyOs'un farklı sürümlerinde gbox farklı şekilde çalışabiliyor onu denediniz mi
Kalemsiz kullandım.
Bu tabletin farklı bir HarmonyOs sürümü yok. Aldığımdan beri ufak bir güvenlik yaması dışında bir şey almadı.

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
furkan gezgin
Kalemsiz kullandım.
Bu tabletin farklı bir HarmonyOs sürümü yok. Aldığımdan beri ufak bir güvenlik yaması dışında bir şey almadı.
Hocam bu sabah okudum yeşil forumda yeni sürümü almış tablet sizdemi bir sorun var acaba manuel yüklemeyi denedinizmi

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Ahmet Hakan

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421