Neler Yeni

HÜDA PAR'ın karanlık geçmişi

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün

melidoas6

80+ Silver
Bu bir terör örgütü hdp den farkı yok devlet bile terör örgütü diyor bunu savunanlar teröre destek verdiklerinin umarım farkındadır. Bu halkın akıllanması lazım

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
yazık la sen bunları yazarken senin kanından olanlar sen bunları savunasın diye can vermedi biliyor musun
ne domuz bağı ne kandil dağı
Asıl size yazık akp ile yakın olduğu zaman megri megri söylerken ses çıkarmayıp chp ye ses çıkartıyorsunuz

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Asıl size yazık akp ile yakın olduğu zaman megri megri söylerken ses çıkarmayıp chp ye ses çıkartıyorsunuz
Nereden biliyorsun sesimi çıkarmadığı mı?
Bi taraf eski metö diğer yeni metö
Bi taraf kandil dağı diğer domuz bağı
Mansur Yavaş PKK terör örgütü dediği için bir vekil gelecek siyasetinde giremiyorum diyor onu da harcayacaklar tıpkı Muharrem ince harcadıkları gibi
Dünya rekorlar kitabına giren biri koltuk sevdası yüzünden ne hale getirdi seçmeni
77 kişi akp geçerse görürsünüz Cumhurbaşkanı taktirinde malum 🤣🤣
Muharrem İnce haklıydı diyeceksiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

@joker♤ neresi komik takım tutar gibi parti tutun başarısı olmayan birini destekle

Son düzenleme:

.RBO.

80+ Silver
IMG_20230512_221936.jpg

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Ne demek istediğinizi açık açık belirtin yoksa sadece yorum kasmak için bir tane soru işareti koyduğunuzu düşüneceğim.
Soru işrareti konulmasının anlamı burada yazılan şeyi anlayamadım tekrar açıylayabilr misiniz anlamına geliyor.

kurt halkını komple temsil ediyor gibi duran aşırı iddialı bir cümle bence. aşırı milliyetçileri ve teröristleri temsil ediyorlar ki onlar da sadece belli bir kısım hepsi değil. kürtlerin bile çoğu hdpkk gibi oluşumlara sıcak bakmıyor ayırılık var. "aşırı milliyetçi kürtleri temsil ediyor" daha doğru bir cümle gibi. aşırı türk milliyetçisi bir oluşum olsa mesela tüm türk halkınının mı temsili olacak? hyr.

KAANT10X

80+ Bronze
Soru işrareti konulmasının anlamı burada yazılan şeyi anlayamadım tekrar açıylayabilr misiniz anlamına geliyor.

kurt halkını komple temsil ediyor gibi duran aşırı iddialı bir cümle bence. aşırı milliyetçileri ve teröristleri temsil ediyorlar ki onlar da sadece belli bir kısım hepsi değil. kürtlerin bile çoğu hdpkk gibi oluşumlara sıcak bakmıyor ayırılık var. "aşırı milliyetçi kürtleri temsil ediyor" daha doğru bir cümle gibi. aşırı türk milliyetçisi bir oluşum olsa mesela tüm türk halkınının mı temsili olacak? hyr.
Cümlemi yazarken oluşabilecek anlamsal kusurlar olabilir ama ben orada kürt halkini temsil ediyor gibi bir durum olduğunu söyledim. Doğrudur kesinlikle böyle bir şey yok ama şunu söyleyebiliriz bu iki parti ülkemizde kürt vatandaşların genel bir temsilcisi durumunda ve bence bunu inkar edemeyiz.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Top Bottom