Neler Yeni

HWID Banı yemişim. Seriel changer programları kullansam zarar görür müyüm?

ice3h

80+ Bronze
Merhaba,

arkadaşlar valorant'ta hwid banı almışım. Hile kullanmadım, küfür etmiştim birkere ertesi gün zaten yasaklanmıştım. Ondan kaynaklı olduğunu sanıyorum. 152 Hata kodunu alıyorum. Bu da donanım banı anlamına geliyormuş. Serial changer programları kullansam bir zarar görür müyüm? Garanti kapsamı dışına çıkma olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

egebaranakk0

80+ Silver
Merhaba,

arkadaşlar valorant'ta hwid banı almışım. Hile kullanmadım, küfür etmiştim birkere ertesi gün zaten yasaklanmıştım. Ondan kaynaklı olduğunu sanıyorum. 152 Hata kodunu alıyorum. Bu da donanım banı anlamına geliyormuş. Serial changer programları kullansam bir zarar görür müyüm? Garanti kapsamı dışına çıkma olur mu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Lan nası bi küfür ettin de hwid attilar en baba sövene 1-2 sene ban atiyolar helal olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahvat
Merhaba,

Şimdiden teşekkürler.
onlar hiç işe yaramıyo geri ban yiyousn

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Selim
Bios sürüm değiştir açılıyor. Bios sürüm değiş ardına pcye format at hwid falan kalmıyor.

ice3h

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lan nası bi küfür ettin de hwid attilar en baba sövene 1-2 sene ban atiyolar helal olsun
Asıl mesele onun daha ağır ve daha fazla küfür etmesi. Ben banlandım o banlanmadı nasıl olabiliyor böyle bir şey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

trojan dolar bilgisayarın
Tarattırdım hepsini temiz fakat bir işe yaramadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

onlar hiç işe yaramıyo geri ban yiyousn
Denedim işe yaramadı yine aynı hata kodunu almaya devam ediyorum.

Top Bottom