Neler Yeni

Hyperx cloud 2 ses düzeyi ayarlama hak.

kraiwast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Niyazi Köle
Selamlar, Hyperx Cloud 2 sahibiyim. Yaşadığım bi durum var. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Kulaklığa gelen ses düzeyini ayarlayamıyorum. windows ses düzeyini %100 de tutup diğer uygulamaların sesini kısıyorum. Böyle yapınca yayına ses çok kısık geliyo ama o uygulamaların seslerini artırırsam bu sefer de kulaklıktan bana aşırı fazla ses geliyo. Kulaklık üzerinde ses ayarlama gibi bi özellik yok. Bunun ayarını yapabileceğim bi yöntem var mı?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,095
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kulaklığın ses kartından sesini kısa bilirsin.

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kerem
Kulaklığın ses kartı zaten Windows sesini açıp kapatıyor.
Kulaklığın ses kartından sesini kısa bilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar, Hyperx Cloud 2 sahibiyim. Yaşadığım bi durum var. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Kulaklığa gelen ses düzeyini ayarlayamıyorum. windows ses düzeyini %100 de tutup diğer uygulamaların sesini kısıyorum. Böyle yapınca yayına ses çok kısık geliyo ama o uygulamaların seslerini artırırsam bu sefer de kulaklıktan bana aşırı fazla ses geliyo. Kulaklık üzerinde ses ayarlama gibi bi özellik yok. Bunun ayarını yapabileceğim bi yöntem var mı?
Yayından kasıt Twitch yayını ise obs üzerinden yayına giden sesi arttıra biliyorsun.

Top Bottom