Neler Yeni

Yardım Hyperx cloud 2 ses kartı dip ses problemi

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
Ya ben ne alırsam alayım bi sorun çıkıyor arkadaş ya. Cloud 2 aldım dün geldi ama çok denemeye fırsatım olamamıştı bügün denediğimde böyle bir şey açık olmadığında daha çok duyulan tısss diye bir ses var bunu nasıl düzeltirim bir ayar vs mi yapmam lazım. Bu ses sadece ses kartı takılıyken oluyor normal jak girişiyle taktığımda olmuyor. Bir de Hyperx ngeniuty'i indirdim ama mouse gözükürken kulaklık gözükmüyor. Bunun bir çözümü var mı iade etmem mi lazım?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Ya ben ne alırsam alayım bi sorun çıkıyor arkadaş ya. Cloud 2 aldım dün geldi ama çok denemeye fırsatım olamamıştı bügün denediğimde böyle bir şey açık olmadığında daha çok duyulan tısss diye bir ses var bunu nasıl düzeltirim bir ayar vs mi yapmam lazım. Bu ses sadece ses kartı takılıyken oluyor normal jak girişiyle taktığımda olmuyor. Bir de Hyperx ngeniuty'i indirdim ama mouse gözükürken kulaklık gözükmüyor. Bunun bir çözümü var mı iade etmem mi lazım?
Cloud 2 sürücüsünü kurdun mu?

Can...

80+ Platinum
bazen bende oluyor o çok nadirde olsa oyuna gırınce oluyordu hatta genelde bilemıyorum senınkını amazodnan aldıysan değişim olurda gerisi foss bişey çıkmaz hepsıburada da ki satıcı kalıtelıyse o da iade alır gıbı bende drop plus almıştım iade almışlardı sıkıntılıydı

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Ngeniuty Cloud 2 desteği yok.

Can...

80+ Platinum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke

Can...

80+ Platinum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke

Can...

80+ Platinum

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
olum baya yazılım lannn vay anasını ya onu wındows kendısı de yukluyor zaten takılınca birde yazılım yazmış video başlığına dfgşldjkgdf
Zaten yazılım olmadığını söyledim Ngeunity desteği yok, fakat sürücüsü var. İlk satın aldığınızda düşük sürüm geliyor. :D

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Amazon üzerinden geçen sene satın aldım ve ilk yaptığım işlem buydu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurmadım nereden kuruluyor
Attığım videoyu izleyin oradan yapmıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom