Neler Yeni

Hyperx Cloud 2 sol taraftan bazen cızırtı gelmesi

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Arkadaşlar geçen sene kasım ayında alınma hyperx cloud 2 kulaklığımdan bazen sol taraftan cızırtı geliyor genelde discord da arkadaşlar konuşurken oluyor çok nadir garanti göndermeye gerek var mı sürekli gelmediği için beklemek istemiyorum ve göndermeden de çözebilir miyiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
desteğe yaz yenisini yollarlar. servisle fln uğraşmıyorlar. garantisi ve faturası olması yeterli. ben cloud2 wireles ve cloud orbit s kulaklığımı bu şekilde 2.yi aldım. eskileri duruyor.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
desteğe yaz yenisini yollarlar. servisle fln uğraşmıyorlar. garantisi ve faturası olması yeterli. ben cloud2 wireles ve cloud orbit s kulaklığımı bu şekilde 2.yi aldım. eskileri duruyor.
Nasıl iletişim kurabilirim

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Doğukan
Arkadaşlar geçen sene kasım ayında alınma hyperx cloud 2 kulaklığımdan bazen sol taraftan cızırtı geliyor genelde discord da arkadaşlar konuşurken oluyor çok nadir garanti göndermeye gerek var mı sürekli gelmediği için beklemek istemiyorum ve göndermeden de çözebilir miyiz
Bende de aynı sorun mevcut, değişim için uğraşmadım. Nereden almıştın?

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Doğukan
Bende amazondan almıştım. Yaklaşık 2-3 hafta önce görüştüm, bana değişim vs. bir şey denmeden direkt olarak isterseniz iade talebi oluşturabiliriz dediler. Bende ürün stoğa tekrar gelince değişim yapabilme şansım var mı diye sordum. O zaman iletişime geçin duruma göre yapılabilir gibi bir cevap almıştım. Ürün stoklarda bir süredir var, ara ara bakıyorum fakat hala iletişime geçmedim. Değişim talep edersen kabul ediliyor mu vs. bu durum hakkında bilgi paylaşabilir misin? Bende belki yarın görüşebilirim ona göre sana söylerim.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bende amazondan almıştım. Yaklaşık 2-3 hafta önce görüştüm, bana değişim vs. bir şey denmeden direkt olarak isterseniz iade talebi oluşturabiliriz dediler. Bende ürün stoğa tekrar gelince değişim yapabilme şansım var mı diye sordum. O zaman iletişime geçin duruma göre yapılabilir gibi bir cevap almıştım. Ürün stoklarda bir süredir var, ara ara bakıyorum fakat hala iletişime geçmedim. Değişim talep edersen kabul ediliyor mu vs. bu durum hakkında bilgi paylaşabilir misin? Bende belki yarın görüşebilirim ona göre sana söylerim.
ben 576tl ye almıştım iade etmem 2.elden satsam daha mantıklı değişim olursa olur ancak

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Doğukan

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

buraya sorununu yaz. sana bikaç yol tarif edecek. yok başka usbye tak yok güncellemelere fln bak vs. hepsini yaptığını sonucun olumsuz olduğunu söyle. sonra adres tckn tel no vb şey isticek. gönderim için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,208
Üyeler
157,915
Son üye
mahmutmertgucer