Neler Yeni

HyperX Cloud II Günümüzde alınır mı?

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM

HyperX Cloud II altarnetif önerebileceginiz kulaklıklar neler​

Captain Pricee

80+ Bronze

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Razer Blackshark V2 daha güncel bir kulaklık.
Could II yerine tercih edilebilir.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Daha yeni ürün olduğu daha iyi olduğuna ne zaman gelir oldu?
Could II yerine tercih edilebilir ne demek, daha iyi demek değil mi?
İllaki daha iyi diye belirteyim mi dolaylı yoldan anlamıyor musunuz?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
C II Kulaklık olarak güzel ama teknik servisleri index, endex garanti konusunda berbat. Kulaklık bozulursa garantisi yok diye düşün, iafe ya da değişim yaptırana kadar göbeğin çatlıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Could II yerine tercih edilebilir ne demek, daha iyi demek değil mi?
İllaki daha iyi diye belirteyim mi dolaylı yoldan anlamıyor musunuz?
Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyorsun Blackshark V2 yeni diye daha iyi diyemezsin, bundan bahsediyorum.

C II' nin alternatifi Blackshark V2 'de alınabilir.

dekubro12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Kapsız
bende kullanıyorum çok memnunum ve gerçekten parasının hakkını veriyor bence değer.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
C II Kulaklık olarak güzel ama teknik servisleri index, endex garanti konusunda berbat. Kulaklık bozulursa garantisi yok diye düşün, iafe ya da değişim yaptırana kadar göbeğin çatlıyor.

Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyorsun Blackshark V2 yeni diye daha iyi diyemezsin, bundan bahsediyorum.

C II' nin alternatifi Blackshark V2 'de alınabilir.
Üstteki mesajda daha güncel olduğunu, alttaki mesajda ise daha iyi olduğunu belirttim.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Üstteki mesajda daha güncel olduğunu, alttaki mesajda ise daha iyi olduğunu belirttim.
Senin bilinç tam yerinde değil şuan ben sana diyim. İletişim sorunu yaşıyorum senle, dediklerimi anlamıyorsun bir de benim anlamadığımı sanıyorsun. Sen uykunu alamamışsın çok çalışıyorsun sanırım yat uyu dinlen güzel kardeşim. Çok önemli bir konu değil sen haklı ol, uzatmaya gerek yok.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Senin kafa güzel şuan ben sana diyim. İletişim sorunu yaşıyorum senle, dediklerimi anlamıyorsun bir de benim anlamadığımı sanıyorsun. Sen uykunu alamamışsın çok çalışıyorsun sanırım yat uyu dinlen güzel kardeşim. Çok önemli konu değil haklısın diyeyim ben sana.
Dostum askerlik arkadaşı mıyız? Bana bu üslupla konuşamazsın, önce üslubunu düzelt.
Sana diyorum ki üstte daha güncel olduğunu belirttim, could ıı'den daha güncel ve yıllar sonra çıkmış bir kulaklık.
Altta da daha iyi olduğunu ve could ıı yerine tercih edileceğini söyledim.
Daha güncel olması daha iyi olduğunu anlamına gelmez diyorsunuz ben de diyorum ki o iki mesajı birleştirme, ayrı anlamlarda yazılmış cümleler. Hala aynı şeyi deyip duruyorsunuz. Anlama zorluğu çekiyorsunuz sanırım veya canınız sıkıldı polemik arıyorsunuz. Daha fazla bu bomboş ve seviyesiz tartışmaya devam etmeyeceğim.
İyi forumlar.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Dostum askerlik arkadaşı mıyız? Bana bu üslupla konuşamazsın, önce üslubunu düzelt.
Sana diyorum ki üstte daha güncel olduğunu belirttim, could ıı'den daha güncel ve yıllar sonra çıkmış bir kulaklık.
Daha güncel olması daha iyi olduğunu anlamına gelmez diyorsunuz ben de diyorum ki o iki mesajı birleştirme, ayrı anlamlarda yazılmış cümleler. Hala aynı şeyi deyip duruyorsunuz. Anlama zorluğu çekiyorsunuz sanırım veya canınız sıkıldı polemik arıyorsunuz. Daha fazla bu bomboş ve seviyesiz tartışmaya devam etmeyeceğim.
İyi forumlar.
Haklısın.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre

TRnmss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Atahan Koksal
İlgilendiği Kategoriler
R6-Forza-Fotoğrafçılık-Lego
İyi forumlar.
yani şimdi şuan cloud 2 alınmaz mı indirimde falan ?

Top Bottom