Neler Yeni

Hyperx Cloud Iıı Dts x Kablosuz Alınır mı ?

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Metin Şeker
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Bölükbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o kablo ne ise yarıyor merak etmistim ama arastırıp bulamamıştım birde galiba cloud 3 te sarz ederken kullanabiliyor muyuz hocam ben yok diye biliyorum ama siz biliyor musunuz.
Bende bilmiyorum hocam ama içinde kablolu olarak kullanabilmek için kabloların olduğunu görüyorum büyük ihtimalle kullanılabilir.

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Y K
Cloud 2 wireless var bende 1 yıldır kullanıyorum, cloud 3 kablolu da kullandım, ama şunu net bir şekilde söyleyim cloud 2 kablolu en iyisi bence.

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Metin Şeker
Cloud 2 wireless var bende 1 yıldır kullanıyorum, cloud 3 kablolu da kullandım, ama şunu net bir şekilde söyleyim cloud 2 kablolu en iyisi bence.
Benim arkadasımda normal ve wireless kullandı ama kablosuzda duydugum sesleri kabloluda duyamıyorum diyordu kulaklık insandan insana degisiyor sanki

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa Bölükbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablolu kulaklıktan geçiş yapacağım zaten hocam diğer kulaklığım kablosu yüzünden bozuldu.

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Ömer SARLUGİL
cloud lll kablolu kullanıyorum iyi ses kasılıyor

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Y K
Benim arkadasımda normal ve wireless kullandı ama kablosuzda duydugum sesleri kabloluda duyamıyorum diyordu kulaklık insandan insana degisiyor sanki

Belki de şeydendir, kingston ve hp üretim modelleri arasında fark var, eski üretimler daha iyi bence

Top Bottom