Neler Yeni

🔥HYPERX CLOUD STİNGER 2 KABLOSUZ kulaklık 1.599tl(NAYS ve N11 kupon ile 1390tl)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell

Modeli bilmiyordum yeni çıkmış galiba,akakçede 2200 tllerden düşmüş,hem hyperxin kalitesine güvendim hem çok uyguna gelmiş oldu,n11 günlük hergün 20.00da kupon veriyor onla da 50tl düşmüş oldu,nays da 150 TL'ye yakın düşürmüş oldu,Hem kablosuz hem hyperx sizle de paylaşmak istedim, yorumlarınızı merak ediyorum(Amazonda vs de 1599tl ye satılıyor aynı satıcı tarafından,satıcı da ekin kollamanın sponsoruymuş galiba tam bilmiyorum öyle yazmışlardı ama sorularıma vs hemen geri döndüler)

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
StephenWolf
Satıcı pek güvenilir bulamadım. Mağaza değerlendirmesinde hep aynı yorumlar yazılmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcı pek güvenilir bulamadım. Mağaza değerlendirmesinde hep aynı yorumlar yazılmış.
tam puan verince n11 direkt o puanı yazıyor galiba hocam,satıcının istanbulda zincir mağazaları varmış,bir de ekin kollamanın sponsoruymuş galiba,google araştırınca insanların güvenilir bulduğunu gördüm.Yine karar sizin tabi ki

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Y K
Overgame güvenilirdir, sony resmi satıcısı

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
747
İsim
Y K
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangisi daha iyi bilen arkadaşlar yazabilir mi rica etsem
hocam ben de razer barracuda x ile arasında kaldım, edindiğim araştırmaları yazayım fikriniz olsun.Attığınız linkteti eski versyonmuş galiba ,yeni versiyonu çok daha pahalıymış(yenisinde Bluetooth ve daha fazla şarj süresi varmış sanırım).Klasman olarak birbirlerine yakınlar benim anladığım internette yazılanlardan, bazı yazanlar dışarda vs kullanılacaksa razer alınması,oyunda evde alınacaksa hyperx alınması gerektiğini söylemiş.Ben de hem ihtiyaca göre hem de hyperx in modelini görünüşünü daha çok sevdiğimden ve markaya daha çok güvendiğimden o modeli tercih ettim.Ayrıntılı farklarını bilmiyorum.Bilen varsa aydınlatırsa seviniriz

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Alan kullanan oldu mu bu ürünü, bende sipariş verdim 1800 e ama kararsız kaldım inceleme bulamadım.

Top Bottom