Neler Yeni

HyperX Clutch Gladiate inceleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Faruk Demir
1.png

Ürünü 1.5 ay önce Amazon'dan 1.475TL'ye yani 45 dolara aldım gelmesi yaklaşık 2 hafta sürdü gümrük de vesairede hiçbir sorun çıkmadı ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı ve şu ana kadar Tails of ıron, EA Sports FC 24, Hades, Forza Horizon 5 ve WWE 2K24 oyandım ve deniyimim gayet iyi geçti.

4.png

Ürün Xbox tarafından lisanslanmıştır Xbox one ve Xbox series X|S konsolları ve PC ile tamamen uyumludur Yanında takılıp çıkarılabilir 2.5metre Type-C kablo ile gelmektedir 3.5mm Stereo Kulaklık girişide bulunmaktadır. daha önce Xbox 9.nesil ve 8. nesil kullanmış birisi olarak ürün neredeyse 9.nesile denk konfor açısından oldukça iyi özellikle anloglar oldukça rahat. Titreşimi vuruş hissini vesaire hayet iyi veriyor
hyperx_clutch_gladiate_6l366aa_angle_3_900x.png

Ürünün arka tarafında ki tuşların ne işe yaradığına geçecek olursak RT ve LT tuşlarının altında 2 tane sağ ve sola kaydırılabilen tuşlar göreceksiniz bunlar RT ve LT tuşlarını kilitleyerek LB ve RB tuşlarına benzetir bu da incelik gerektirmeyen oyunlarda açılabilir ama Forza gibi incelik gerektiren oyunlarda ise devre dışı bırakarak daha hassas gaza basmaya veya fren yapmaya yarar kırmızı tuşlara gelecek olursak mesela RS tuşuna erişimde zorlanıyorsanız hiçbir programa gerektirmeden herhangi bir kırmızı tuşa kısayolunu atamanıza yarar.

Ürün ile ilgili bir sorunuz varsa bana her zaman konunun altından sorabilirsiniz

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,884
Üyeler
149,098
Son üye
yasntnc0
Top Bottom