Neler Yeni

HyperX Clutch Mobile PC Kablosuz Kolu Alınır mı?

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berkay Sucu
İtopyanın Bayram için başlattığı kampanyadan HyperX Clutch veya bunun fiyatlarında bir kol almak istiyorum. Alan varsa memnun mu veya önerir mi?
Bluetooth özelliği olan bir kol da önerebilirsiniz.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Rez
Bende gamepad arayışındayım

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berkay Sucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun şimdiden
Bende msı force gc30 v2 aldım gelmesini bekliyorum :)
Hem Kablolu,Hem kablosuz hem de bluetooth özellikli bir gamepad arıyordum, Aralarında en mantıklı bir bu bir de Steelseries vardı fakat Duonun özellikleri çoğunlukla mobile olduğu için HyperX'e yöneldim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
Aliexpress den Gamesir T4 veya G4 öneririm.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Hem Kablolu,Hem kablosuz hem de bluetooth özellikli bir gamepad arıyordum, Aralarında en mantıklı bir bu bir de Steelseries vardı fakat Duonun özellikleri çoğunlukla mobile olduğu için HyperX'e yöneldim.
Hyperx de titreşim özelliği yok hocam
Eğer titreşim özelliği olsaydı bende büyük ihtimal hyperx alırdım

Alkan43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Alkan
Merhabalar hocam, tam da bu ürünü araştırırken konuya denk geldim. Türkiye de pek incelemesini bulamadım. Ürünün malzeme kalitesi ve premium hissiyatını merak ediyorum. Amacım pc üzerinden Fifa-RDR2-Forza Horizon 4 gibi oyunlar oynamak fakat tetik hassasiyeti ve ölü bölge hakkında pek bilgi bulamadım. Ürün elinize geçip test ettikten sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. :giggle:

Son düzenleme:

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berkay Sucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun zamandır Xbox kolumda o özelliği kullanmıyorum, olsa da olur olmasa da.
Merhabalar hocam, tam da bu ürünü araştırırken konuya denk geldim. Türkiye de pek incelemesini bulamadım. Ürünün malzeme kalitesi ve premium hissiyatını merak ediyorum. Amacım pc üzerinden Fifa-RDR2-Forza Horizon 4 gibi oyunlar oynamak fakat tetik hassasiyeti ve ölü bölge hakkında pek bilgi bulamadım. Ürün elinize geçip test ettikten sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. :giggle:
Olur söylerim, Fakat o oyunlar için F310 alsanız bile aynı işlevi görür.

Alkan43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Alkan
Uzun zamandır Xbox kolumda o özelliği kullanmıyorum, olsa da olur olmasa da.

Olur söylerim, Fakat o oyunlar için F310 alsanız bile aynı işlevi görür.
Şimdiden teşekkür ederim. Uzun ömürlü, kablosuz, şarjlı bir gamepad istiyorum o yüzden Logitech'in modellerini düşünmüyorum. Bir de şeyi sormak istiyorum, siz sipariş verirken de ürünün fiyatı 999₺ miydi ? Acaba bayramdan sonra sipariş verirsem fiyat artar mı diye aklıma takıldı.

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berkay Sucu
Şimdiden teşekkür ederim. Uzun ömürlü, kablosuz, şarjlı bir gamepad istiyorum o yüzden Logitech'in modellerini düşünmüyorum. Bir de şeyi sormak istiyorum, siz sipariş verirken de ürünün fiyatı 999₺ miydi ? Acaba bayramdan sonra sipariş verirsem fiyat artar mı diye aklıma takıldı.
Cuma günü aldım 999'du o zamanlar, fiyatları artabilir çünkü Steelseries gamepad'in 1000 liranın üstünde olduğunu bayramda düştüğünü gördüm.

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Berkay Sucu
Titreşim özelliği var fakat o kadar güçlü değil.
Ürünü aldım ve RDR2'de denemeye karar verdim, Silah ateşlerken kolu hafifçe sallıyor önceki kullandığım Xbox kolu kadar kuvvetli değil titreşimi, Onun dışında ölü bölgesi gayet iyi. Kol genel olarak güzel şarjının ne kadar kaldığı üstündeki noktalardan gözüküyor, 3 şekilde bağlayabiliyorsunuz(Bluetooth,Kablolu ve Kablosuz 2.4ghz şeklinde). Elden kaymasını engellemek için avuç içine bakan tarafları kauçuktan üretilmiş. Gayet beğendiğim bir ürün oldu.

Edit : Titreşim gayet iyi, Resident Evil Village oynarken elimi baya titretti.

Son düzenleme:

Alkan43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Alkan
Titreşim özelliği var fakat o kadar güçlü değil.

Ürünü aldım ve RDR2'de denemeye karar verdim, Silah ateşlerken kolu hafifçe sallıyor önceki kullandığım Xbox kolu kadar kuvvetli değil titreşimi, Onun dışında ölü bölgesi gayet iyi. Kol genel olarak güzel şarjının ne kadar kaldığı üstündeki noktalardan gözüküyor, 3 şekilde bağlayabiliyorsunuz(Bluetooth,Kablolu ve Kablosuz 2.4ghz şeklinde). Elden kaymasını engellemek için avuç içine bakan tarafları kauçuktan üretilmiş. Gayet beğendiğim bir ürün oldu.

Edit : Titreşim gayet iyi, Resident Evil Village oynarken elimi baya titretti.
Öncelikle hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın hocam. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben dün farklı kolları araştırırken en son HyperX Clutch ve Gamesir T4 Pro arasında kalmıştım, sizin yorumunuza bağlı olarak ikisinden birini sipariş verecektim. T4 Pro Aliexpress üzerinden kargo+vergi dahil 990,45₺'ye denk geliyordu. @Sadece Ölüler Görür hocamın mesajına bakaraktan Gamesir G4'e de baktım fakat piyasada hiç bulamadım ama G4 Pro modelini buldum. Forumlara ve Youtube incelemelerine bakarak fazlasıyla beğenilen bir kol olduğunu öğrendim. Kolu Aliexpress üzerinden kargo+vergi dahil 1367,52₺'ye alabiliyordum. Türkiye piyasasına bakarken bir anda Hepsiburada da bir satıcıda ürünün fiyatının 939,91₺ olduğunu gördüm. Satıcıya orijinallik ve garanti hakkında soru sordum. Bana ürünün orijinal ve 1 yıl garantili olduğunu söyledi. Ben de bu fiyat kaçmaz diyerekten kolu sipariş ettim. Bugün ürünün fiyatı tekrardan 1399,90₺ olmuş kendi kendime iyi ki beklemeyip sipariş etmişim dedim. Şu an teslimat şubesinde yarın elime ulaşacak, ulaştığı zaman ben de kendi deneyimimi sizinle paylaşırım.

Top Bottom