Neler Yeni

FAKE PS5 Kolu (T28) PS4 VE PC için Gamepad

Jacket

80+ Silver
alcam galiba iki gündür kol bakıyorum logitech f710 var o da hiç göze hitap etmiyor alıcam galiba bu fiyattan
https://www.trendyol.com/sony/ps4-d...721059&filterOverPriceListings=false&sav=true
Para ekleyebilecek durumdaysanız bunu alın şu an bu fiyata değmez 700 TL olmuş orijinal kol 990 TL eğer alabilecek bütçeniz varsa Sony DualShock 4 V2 alın bütçeniz yok ise bu kolu alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki gecikme yaratirmi bu program
Yok yaratmaz.

Drained

80+
https://www.trendyol.com/sony/ps4-d...721059&filterOverPriceListings=false&sav=true
Para ekleyebilecek durumdaysanız bunu alın şu an bu fiyata değmez 700 TL olmuş orijinal kol 990 TL eğer alabilecek bütçeniz varsa Sony DualShock 4 V2 alın bütçeniz yok ise bu kolu alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok yaratmaz.
bilmiyorum ki 700 ün bi yarısını eklemiş oluyorum onu da aldıktan sonra xbox gamepad alırım diye artarak gidiyor ne yapsam bilemedim
bu kol sorun çıkarmazsa yani kötü replika değilse 1-2 sene götürse yeterli

Jacket

80+ Silver
bilmiyorum ki 700 ün bi yarısını eklemiş oluyorum onu da aldıktan sonra xbox gamepad alırım diye artarak gidiyor ne yapsam bilemedim
bu kol sorun çıkarmazsa yani kötü replika değilse 1-2 sene götürse yeterli
Özellik olarak Sony DualShock 4 V2 Xbox kolundan iyi ama tercih meselesi bence Sony DualShock 4 V2 alabiliyorsanız alın derim.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Soner
sırf kablosuz ve uzandığım yerden oynamak için monsterın pusat clutchını almıstım onda da 2.4 ghz olarak pcye bağlanmada sıkıntılar var(genel olarak) ve iade başlattım. Buna baktım fakat fiyatları artmış. F710 düşünüyordum da o da çok çirkin. Bin lira da bir kol için bence çok.

Jacket

80+ Silver
sırf kablosuz ve uzandığım yerden oynamak için monsterın pusat clutchını almıstım onda da 2.4 ghz olarak pcye bağlanmada sıkıntılar var(genel olarak) ve iade başlattım. Buna baktım fakat fiyatları artmış. F710 düşünüyordum da o da çok çirkin. Bin lira da bir kol için bence çok.
Ayn haklısınız daha ne kadar saçma şey yapacaklar şu kollara verdiğimiz paralara bak kola ek vergi verirlerse böyle oluyor verginin vergisini veren tek milletiz şu dünyada kola ek vergi saçmalığı olmasa DualSense bile bu ekonomide max 800-900 TL ye alırsınız.
Ama benim önerim F710 almamanız yönünde kesinlikle sadece şekli değil o parayı kuruşu kuruşuna hak etmiyor 1 yıl içinde LB ve RB tuşları Allah a emanet çalışıyor o yüzden paranız varsa kafanızın da rahat etmesini istiyorsanız 300 400 TL daha verip Sony DualShock 4 V2 kolunu almanız olurdu.

Son düzenleme:

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Soner
Ayn haklısınız daha ne kadar saçma şey yapacaklar şu kollara verdiğimiz paralara bak kola ek vergi verirlerse böyle oluyor verginin vergisini veren tek milletiz şu dünyada kola ek vergi saçmalığı olmasa DualSense bile bu ekonomide max 800-900 TL ye alırsınız.
Ama benim önerim F710 almamanız yönünde kesinlikle sadece şekli değil o parayı kuruşu kuruşuna hak etmiyor 1 yıl içinde LB ve RB tuşları Allah a emanet çalışıyor o yüzden paranız varsa kafanızın da rahat etmesini istiyorsanız 300 400 TL daha verip Sony DualShock 4 V2 kolunu almanız olurdu.
şu boktan monster gamepad ile 800 lira olmuş 2-3 gün oluyor alalı 600 küsüre geldi bana nays ile. gerçekten çok pahalı gamepad fiyatları.

Jacket

80+ Silver
şu boktan monster gamepad ile 800 lira olmuş 2-3 gün oluyor alalı 600 küsüre geldi bana nays ile. gerçekten çok pahalı gamepad fiyatları.
Evet çok saçma gereksiz pahalı Gamepad'e vergi koymazsın be hem ülkenin ekonomisi çöp hem de ek vergiden dolayı böyle fiyatlar.

Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
SEYF
Bu kolu almanızı tavsiye ediyorum şu an Türkiye piyasasındaki bu fiyata en iyi kol orijinal PS5 kolu 10/10 ise bu kol 10/8.5 puan rahat alır o derece de iyi PS4 için en iyi kollardan biri T28 kol USB TYP-C RGB ışığı mikrofonu bluetooth özeliği dokunmatik Touch Pad i titreşimi haptic feedback geri bildirimi tuşların basma hissi şarj dock özelliği yani kısaca fiyat performans ürünü kesinlikle kaçırmayın normalde 700 TL bandında satılıyor şu an fiyatı ucuz diye açtım konuyu Trendyol da 516 TL şu anki fiyatı indirim kuponu ile falan daha ucuza alıyorsunuz kaçırmayın derim.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Canlı görün diye fotoğrafını atıyorum fotoğraf bana ait değil kolu satın alan bir kullanıcıya ait çektiği fotoğraf çok kaliteli olduğu için bunu koymaya karar verdim daha iyi görmeniz açısından kolu.

Kesinlikle İnstagram dan donanım arşivi storylerine bakın kolun incelemesini yaptı.
https://www.instagram.com/donanimarsivi/
silinmeden bakın.

Not: Kolun fiyatı yükseldi 700 TL yi geçmiş bazı yerlerde kesinlikle almanızı tavsiye etmiyorum fiyatı 500 TL ken açtım konuyu zaten düşerse alınız daha kaliteli ve daha güvenilir kol olan Sony DualShock 4 V2 kolunu öneririm onu alın bu kola bu kadar para verdikten sonra.
merhaba hocam şuan hepsiburada satılan kol da aynı mı bunla? Marka farklılığı var sanki

Jacket

80+ Silver
merhaba hocam şuan hepsiburada satılan kol da aynı mı bunla? Marka farklılığı var sanki
Aynı kol tek fark Techstorm garanti veriyor diye biliyorum Hepsiburada da satılan ürüne.

Bu kolu bu fiyata almanızı önermem az daha üzerine ekleyip orijinal DualShock 4 v2 almanız tavsiyem.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Merhaba kol bana 630tl ye denk geldi bu fiyata alınır mı? sizce pc için kullanmayı düşünüyorum kol alibabada 13 dolar alınmaz derseniz satıcı halla kargolamadı iptal edebilirim

Jacket

80+ Silver
Merhaba kol bana 630tl ye denk geldi bu fiyata alınır mı? sizce pc için kullanmayı düşünüyorum kol alibabada 13 dolar alınmaz derseniz satıcı halla kargolamadı iptal edebilirim
Bu kolu iptal ederseniz hangi kolu alacaksınız 630 TL pahalı ama bu fiyatada bu özellikte kol yok üstüne eklemeden o yüzden almışsınız zaten kullanın bence eğer üstüne ekleyecek paranız varsa orijinal Sony DualShock 4 V2 kolu öneriyorum yoksa da bunu kullanın.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
SEYF
Bu kolu iptal ederseniz hangi kolu alacaksınız 630 TL pahalı ama bu fiyatada bu özellikte kol yok üstüne eklemeden o yüzden almışsınız zaten kullanın bence eğer üstüne ekleyecek paranız varsa orijinal Sony DualShock 4 V2 kolu öneriyorum yoksa da bunu kullanın.
Satıcı ındirim yapmıyor ki . Bir de hepsiburada satılan kol rengi değişmiyormuş. Sabah bir arkadaş paylaşmış 700 tl olan. Arada kaldim

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,686
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Normal ile v2'nin farkı nedir

Top Bottom