Neler Yeni

Öneri 📣Hyperx Rma Desteği Hakkında📣

Dostlar Amazon'dan Hyperx marka ürün aldım 5-6 ay önce belli başlı problem çıkmaya başladı kutunun arkasında HP teknik servis numarası vardı aradım durumu izah ettim kendileri 1.5 yıldır Hyperx markasına destek vermediklerini söylüyorlar bu durumda ürün elimde kaldı bende biraz araştırma yaptım Hyperx Rma Desteği varmış velhasıl buradaki chatten temsilci ile görüşmede (İngilizce) ticket açtı kendisi benden fatura video vs istedi gönderdim gerekli bilgileri fakat sanırım 2 ay oldu hala ellerinde stok yokmuş ürünün bundan dolayı beklemem lazımmış vs diyorlar bende bu durum kabul edilemez üst versiyonunu gönderin diyorum yok kabul etmiyorlar

Sizlere tavsiyem Hyperx markasına bulaşmayın destek durumunda benim gibi kalırsınız ortada sorunlu ürünle beraber

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Bende mikrofonu ve mousepad var . mousepadı boşver de mikrofon bozulmasın cxbvjcbx

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Nazenara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Mert ÖZ
İlgilendiği Kategoriler
Yakuza CZN Burak
Steam
https://steamcommunity.com/id/nazenara
Discord
nazenarakasuga
30 güne kadar iyiler sonrası.......
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım bozulmaz madem desteği vermiyorsun neden kutunun arkasında HP teknik servis numarası mevcut kafayı yersin ya
Cidden servisler ilgilenmediklerini söylüyor ve HP'nin umrunda değil. Bende cloud2 de sorun yaşamıştım(ses kartında).HP servisin ilgilenmediklerini flan söyledim Amazon arızalı ürünü bize yollayın dedi ve bana yenisini yollamışlardı (aldıktan 3 ay sonra) belki sana da yardım edebilirler.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
amazon türkiye çok sorumsuz. millet nedense amazon ile amazon türkiye'yi aynı sanıyor ve amazon tr'yi gözünde çok büyütüyor. sözde amaçları müşteri memnuniyeti ama müşteriyi adam yerine bile koymuyorlar😃
Çok ilginç dostum ya imzaya falan da magdur olarak yazmıssın rica etsem ne yasadıgını kısaca yazar mısın ya da baslık actıysan link atabilir misin? Cunku ben amazon tr tarafıyla sıkıntı yasadıgımda cozdum benim lehime olacak sekilde.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Cidden servisler ilgilenmediklerini söylüyor ve HP'nin umrunda değil. Bende cloud2 de sorun yaşamıştım(ses kartında).HP servisin ilgilenmediklerini flan söyledim Amazon arızalı ürünü bize yollayın dedi ve bana yenisini yollamışlardı (aldıktan 3 ay sonra) belki sana da yardım edebilirler.
O iyilik perileri durumu bitti :) tr'deki diğer firmalar gibiler şuan istersen dene ;)

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
Çok ilginç dostum ya imzaya falan da magdur olarak yazmıssın rica etsem ne yasadıgını kısaca yazar mısın ya da baslık actıysan link atabilir misin? Cunku ben amazon tr tarafıyla sıkıntı yasadıgımda cozdum benim lehime olacak sekilde.

amazon türkiye çok sorumsuz. millet nedense amazon ile amazon türkiye'yi aynı sanıyor ve amazon tr'yi gözünde çok büyütüyor. sözde amaçları müşteri memnuniyeti ama müşteriyi adam yerine bile koymuyorlar😃
Eskiden iyilerdi hakkını yiyemem ama şuan tr'deki diğer firmalar ile aynı politika mevcut bundan dolayı+++ kalmadı 30 gün harici

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
hatırladım bu baslıgı okudugumda cok gulmustum kusura bakmayın umarım kimsenin basına gelmez. Peki iade veya tekrar gonderim saglamamalarını ne ile acıkladılar?
Simdi baltım haklısın ancak Türkiyede herhangi bir satıcı benzer sekilde karsılık verirdi. Bu olayda da amazon tr herhangi bir pazaryerinden farksız oldugunu belli etmiş

BalYiyenZürafa

80+ Bronze
hatırladım bu baslıgı okudugumda cok gulmustum kusura bakmayın umarım kimsenin basına gelmez. Peki iade veya tekrar gonderim saglamamalarını ne ile acıkladılar?
50 gün boyunca iade yapmadılar işte bir yine gün içinde bilmem kaçıncı aramda tamam depodan olumlu yanıt geldi yapalım iadenizi dediler sonra iademi yaptılar. ben öncesinden thh'ye başvurmuştum o da benim lehime karar çıktı iade olayından sonra. bir de buna dava açtılar bizim ürün depodan doğru çıktı diye thh kararına itiraz için. sonra avukatlarıyla iletişime geçip durumu anlattım ve sulh olduk

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
50 gün boyunca iade yapmadılar işte bir yine gün içinde bilmem kaçıncı aramda tamam depodan olumlu yanıt geldi yapalım iadenizi dediler sonra iademi yaptılar. ben öncesinden thh'ye başvurmuştum o da benim lehime karar çıktı iade olayından sonra. bir de buna dava açtılar bizim ürün depodan doğru çıktı diye thh kararına itiraz için. sonra avukatlarıyla iletişime geçip durumu anlattım ve sulh olduk
50 gün sonra mı? gercekten cok buyuk rezaletmis. Buyuk firmalara karsı mahkemelerin uzaması cok sıkıntılı bir durum diye tahmin ediyorum. Cok gecmis olsun. Benim yasadıgım olaylar belki de ürün fiyatları dusuk diye Ürün iadesi yapmadan para iadesi yapılması vs seklinde cozulmustu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,971
Üyeler
150,798
Son üye
baraf
Top Bottom