Neler Yeni

Yardım İncehesap Gami̇ng Gecesi̇ Deneyi̇m

Lowe

80+ Bronze
TECHNOPAT DA Bİ KULLANICI BU DENEYİMİNİ ANLATMIŞ SİZDE DE BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞTINIZ MI ?

Daha önce arkadaşım ekran kartı aldı ve ben de yakın zamanda Razer kulaklık aldım. İkimizin de ürünlerin kutularında jelatin yoktu ve koruma bandı (Tahminim kendileri yapıştırıyorlar, fabrika çıkışı bantlar değil.) yapıştırılmıştı sadece. Sanırım İnce Hesap iade gelen ürünleri güzel indirimlerle satıyor. Ellerinde kalmasın diye. Yoksa durduk yere indirim yapmıyor. Çünkü indirimler ciddi güzel indirimler. Ama keşke bizlere söylese herhangi bir sorunu olmayıp sadece daha önce kutuları açılmış olan ürünler olduğunu ve biz de buna göre alsak. Çünkü fiyatlar piyasanın o kadar altında oluyor ki ben dahil daha bir çok insan kutularının açıldığını ama herhangi bir sorunu olmadığını bildiği ürünleri o paralara alabilir.

Son olarak indirime giren ürünlerin indirim başladığı andaki üstünü çizdikleri fiyatlarına aldanmayın, önce bindirip sonra indiriyorlar çünkü, ama yine de dedikleri oranda indirim olmasa da piyasanın altına iniyor ürünlerin fiyatlar. Misal bir ürünün piyasası 500 TL ve İnce Hesap'ta da o paraya satılmakta. Gaming Gecesi'nde o ürünün üstüne 600 TL yazıp üstünü çizip 400 TL'ye satıyorlar. Görünürde yüzde 33 indirim olsa da aslında gerçek indirim yüzde 20. Rakamlar tamamen sallamasyondur, fazla takılmayın.

İşin özü yukarıda dediklerimi bilip alın, çok yüksek ihtimal iade gelen ürünü göndericekler size de. Problem olur mu? Eğer sizden önce satın alan kişi keyfi olarak vazgeçip iade ettiyse, cayma hakkını kullandıysa bence hiçbir şey olmaz, sapasağlam ürün çünkü, ben alır kullanırım fiyatı uygunsa. Zaten tamir görmüş ya da arızalı vesaire bir ürün göndermeyecektir.

ÖNEMLİ EDIT: Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın İnce Hesap'ın sattığı her ürün böyle değil, sadece Gaming Gecesi'ndeki ürünleri böyle oluyor bence. Yoksa normalde sıfır kapalı kutu jelatinli ürünler satmakta, daha önceki alışverişlerimden biliyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Sadece Gaming Gecesi'ne dikkat edin derim.

Theaks81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ali Kemal Solak
gidip büyük teknoloji firmalarından 300 500'e bakmadan alacaksın o zman :(

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Kaira Bilgic
Benzeri bir olay şöyle oldu 2060 super almıştım kutusunda yırtıklar vardı biraz onun dışında diğer ürünlerimde kutu bazında hiç bir problem yoktu açıkcası 02 Eki 2020 tarihinde alınma ekran kartı ama şuana kadar hiç bir sorun olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Caner Kuşçu
kulaklıklarda böyle bir şey olacağını sanmıyorum çünkü incehesapta kulaklık iadesi yok diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin diğer ürünler için bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
360'lık sıvı soğutma aldım bende böyle bir problem yaşamadım , Her satıcı markasında olabilecek şeyler alıp iade olan ürünler ama o kadar kusurlu hasarlı ürün geri iade almıyorlar diye biliy0rum.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,445
İsim
Deniz Bey
Böyle bişey bende görmedim aldığım ürünler kapalı kutu koruma bandı üzerinde idi monitör mouse filan aldım sizdeki tesadüf olmuş olabilir ama iade ürünleri satıyorlar diye bişey yok

YUSUFlose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Yusuf çelik
Instagram
https://www.instagram.com/yusuflose/?hl=tr
Steam
YUSUFlose
Facebook
YUSUFlosee
doğru bu arada bende bunu yaşadım alınıp iade edilen ürünleri tekrardan kutulayıp gönderiyorlar ya düzgün sticker yapıştırmıyorlar yada hiç, böyle şeyler olabiliyor ama yine de incehesap kötü bir alışveriş sitesi değil

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
İncehesap'dan onlarca ürün aldım. Aldığım her ürünün sıfır olduğu çok belliydi. Herhangi bir sorun yaşamadım. Müşteri temsilcileri çok güzel çalışıyor. Benim şahsi fikrim bilgisayar bileşeni alacaksanız tavsiyem Amazon, İncehesap, Hepsiburada olur.

YUSUFlose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Yusuf çelik
Instagram
https://www.instagram.com/yusuflose/?hl=tr
Steam
YUSUFlose
Facebook
YUSUFlosee
İncehesap'dan onlarca ürün aldım. Aldığım her ürünün sıfır olduğu çok belliydi. Herhangi bir sorun yaşamadım. Müşteri temsilcileri çok güzel çalışıyor. Benim şahsi fikrim bilgisayar bileşeni alacaksanız tavsiyem Amazon, İncehesap, Hepsiburada olur.
gaming gecesinde alınan ürünlerden bahsediyoruz, bende ürün aldım defalarca sadece gaming gecesinde aldığım ürünlerde yaşadım bunu

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Sefa Duman
Zaten bu gaming gecesindeki ürünlerin indirimli fiyatı çoğu yerdeki fiyatlarından yine pahalı

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
TECHNOPAT DA Bİ KULLANICI BU DENEYİMİNİ ANLATMIŞ SİZDE DE BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞTINIZ MI ?

Daha önce arkadaşım ekran kartı aldı ve ben de yakın zamanda Razer kulaklık aldım. İkimizin de ürünlerin kutularında jelatin yoktu ve koruma bandı (Tahminim kendileri yapıştırıyorlar, fabrika çıkışı bantlar değil.) yapıştırılmıştı sadece. Sanırım İnce Hesap iade gelen ürünleri güzel indirimlerle satıyor. Ellerinde kalmasın diye. Yoksa durduk yere indirim yapmıyor. Çünkü indirimler ciddi güzel indirimler. Ama keşke bizlere söylese herhangi bir sorunu olmayıp sadece daha önce kutuları açılmış olan ürünler olduğunu ve biz de buna göre alsak. Çünkü fiyatlar piyasanın o kadar altında oluyor ki ben dahil daha bir çok insan kutularının açıldığını ama herhangi bir sorunu olmadığını bildiği ürünleri o paralara alabilir.

Son olarak indirime giren ürünlerin indirim başladığı andaki üstünü çizdikleri fiyatlarına aldanmayın, önce bindirip sonra indiriyorlar çünkü, ama yine de dedikleri oranda indirim olmasa da piyasanın altına iniyor ürünlerin fiyatlar. Misal bir ürünün piyasası 500 TL ve İnce Hesap'ta da o paraya satılmakta. Gaming Gecesi'nde o ürünün üstüne 600 TL yazıp üstünü çizip 400 TL'ye satıyorlar. Görünürde yüzde 33 indirim olsa da aslında gerçek indirim yüzde 20. Rakamlar tamamen sallamasyondur, fazla takılmayın.

İşin özü yukarıda dediklerimi bilip alın, çok yüksek ihtimal iade gelen ürünü göndericekler size de. Problem olur mu? Eğer sizden önce satın alan kişi keyfi olarak vazgeçip iade ettiyse, cayma hakkını kullandıysa bence hiçbir şey olmaz, sapasağlam ürün çünkü, ben alır kullanırım fiyatı uygunsa. Zaten tamir görmüş ya da arızalı vesaire bir ürün göndermeyecektir.

ÖNEMLİ EDIT: Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın İnce Hesap'ın sattığı her ürün böyle değil, sadece Gaming Gecesi'ndeki ürünleri böyle oluyor bence. Yoksa normalde sıfır kapalı kutu jelatinli ürünler satmakta, daha önceki alışverişlerimden biliyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Sadece Gaming Gecesi'ne dikkat edin derim.
Bizim arkadaş da jelatinsiz geldi demişti. Ben de yoktur olm demiştim :D adam hissetmiş

MiceS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Okan Alparslan
1 veya 2 ürün dışındaki ürünlerde pek indirim göremiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,044
Üyeler
152,398
Son üye
yagizdutdut
Top Bottom