Neler Yeni

Yardım İncehesap Gami̇ng Gecesi̇ Deneyi̇m

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
The End
Gaming gecesi'nden bir kaç kez alışveriş yaptım böyle bir sorun hiç yaşamadım ben.

Jokester

80+ Bronze
bir çok üründe markanın kendi jelatini var onu nasıl basacaklar? iadeler zaten sigortalı değil mi?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Selim
Hbde aylardır takip ettiğim klavye fiyatı normalde 750 iken 800 yapılıp 1160dan düşmüş diye satılıyordu. Ve süper fırsat diyip 5 gün süre koymuşlar :rolleyes: Satıcı da Koskoca Hepsiburada yani ne diyim. Ürün almadan önce birkaç yere bakın Akakçe cimri tarzı yerlerde fiyat geçmişine bakın. Eğer ki gerçekten uygunsa alın. Bakmayın üstü çizilen rakamın uçuk olduğuna :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Bmetehan
TECHNOPAT DA Bİ KULLANICI BU DENEYİMİNİ ANLATMIŞ SİZDE DE BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞTINIZ MI ?

Daha önce arkadaşım ekran kartı aldı ve ben de yakın zamanda Razer kulaklık aldım. İkimizin de ürünlerin kutularında jelatin yoktu ve koruma bandı (Tahminim kendileri yapıştırıyorlar, fabrika çıkışı bantlar değil.) yapıştırılmıştı sadece. Sanırım İnce Hesap iade gelen ürünleri güzel indirimlerle satıyor. Ellerinde kalmasın diye. Yoksa durduk yere indirim yapmıyor. Çünkü indirimler ciddi güzel indirimler. Ama keşke bizlere söylese herhangi bir sorunu olmayıp sadece daha önce kutuları açılmış olan ürünler olduğunu ve biz de buna göre alsak. Çünkü fiyatlar piyasanın o kadar altında oluyor ki ben dahil daha bir çok insan kutularının açıldığını ama herhangi bir sorunu olmadığını bildiği ürünleri o paralara alabilir.

Son olarak indirime giren ürünlerin indirim başladığı andaki üstünü çizdikleri fiyatlarına aldanmayın, önce bindirip sonra indiriyorlar çünkü, ama yine de dedikleri oranda indirim olmasa da piyasanın altına iniyor ürünlerin fiyatlar. Misal bir ürünün piyasası 500 TL ve İnce Hesap'ta da o paraya satılmakta. Gaming Gecesi'nde o ürünün üstüne 600 TL yazıp üstünü çizip 400 TL'ye satıyorlar. Görünürde yüzde 33 indirim olsa da aslında gerçek indirim yüzde 20. Rakamlar tamamen sallamasyondur, fazla takılmayın.

İşin özü yukarıda dediklerimi bilip alın, çok yüksek ihtimal iade gelen ürünü göndericekler size de. Problem olur mu? Eğer sizden önce satın alan kişi keyfi olarak vazgeçip iade ettiyse, cayma hakkını kullandıysa bence hiçbir şey olmaz, sapasağlam ürün çünkü, ben alır kullanırım fiyatı uygunsa. Zaten tamir görmüş ya da arızalı vesaire bir ürün göndermeyecektir.

ÖNEMLİ EDIT: Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın İnce Hesap'ın sattığı her ürün böyle değil, sadece Gaming Gecesi'ndeki ürünleri böyle oluyor bence. Yoksa normalde sıfır kapalı kutu jelatinli ürünler satmakta, daha önceki alışverişlerimden biliyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Sadece Gaming Gecesi'ne dikkat edin derim.
Gaming gecelerinde 3 kere sıfırdan bilgisayar parçası aldım, böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Parlak
her hafta oluyor mu gaming gecesi

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
gaming gecesinde alınan ürünlerden bahsediyoruz, bende ürün aldım defalarca sadece gaming gecesinde aldığım ürünlerde yaşadım bunu
Ben Gamin gecesini geçen sene Mayıs ayından beri takip ediyorum. Zaten bende oradan aldığım ürünleri kast ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Hasan Can Doğru
Eskiden zaten çok daha iyi indirimler olurdu gaming gecelerinde. Şuan eskisi kadar takip edesim bile kalmadı. İşe yarar ürün sayısı max 2-3 oluyor onlarda anında tükeniyor zaten.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
Adsız.jpg

1100f 1660 super diğer sitelerde 480gb nvme ssd 16gb ram ile 10k ya satarken sözde indirimle
10k ya sattığı pc de 8gb ram 240gb ssd var tam komedi.
geçen hafta gerçekten indirim vardı ama bu hafta 1-2 ürün saymazsak çoğu normal fiyat.

sekoli123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Serkan Yılmaz
Gaming gecesinde şu ana kadar güzel bi indirime denk gelmedim yazdan beri her haftayı takip ediyorum. Ekran kartı hariç onlara bakmıyorum çünkü.

Resmen sazan avı yapıyorlar. Ürünün piyasa fiyatı 500, adam 1000 tl yazmış çizik atmış 550 tl yapmış millet alıyor komedi gibi 😂 Akakçeye giriyorum 450 ye satılıyor :) Çoğu ürünü böyle fake indirim.

Top Bottom