Neler Yeni

Öneri i20 modifiye öneri, tavsiye

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

eneskaya6

80+ Silver
michelin primacy olması lazım. geçen yaz aldım. iyi durumda. modifiye konusunda sizin öneriniz nedir?
valla hocam o hava fıltresi 2k mı neymıs korkunc bir fıyat asla almayın. normal hava fıltresi 150-200tl KN fıltre 2k dıye gördüm eğer öyleyse soygun :) aralarında 0.2 saniye belki fark edecek belki fıyat farkı 10 katı. ön arka tampon daha spor yapılabilir. kayar led ya da gündüz ledi yapılabilir ön farlara

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
valla hocam o hava fıltresi 2k mı neymıs korkunc bir fıyat asla almayın. normal hava fıltresi 150-200tl KN fıltre 2k dıye gördüm eğer öyleyse soygun :) aralarında 0.2 saniye belki fark edecek belki fıyat farkı 10 katı. ön arka tampon daha spor yapılabilir. kayar led ya da gündüz ledi yapılabilir ön farlara
usta kafalar çok karıştı

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Merhaba arkadaşlar,
2016 model i20 1.2 manuel sahibiyim. araç sıfır olarak alındı. benim için manevi olarak değerli bir araç. araç değiştirme düşüncem vardı ancak arabaya bağlı olduğum için vazgeçtim. ben de arabayı biraz kişiselleştirmeye karar verdim. aklımda difüzör, jant(siyah, çelik) ve yazılım var. spoiler ve egzoz düşünmüyorum. jant ebatı 16" ve 4*100 bobin. öneri ve tavsiyeler açığım. teşekkürler.
ön lip , arka difüzör ama belediyenin dağıttığı versiyondan değil daha orijinal bir şey olabilir , iç aydınlatmaları led ile değiştirebilirsiniz beyaz , h7 mercekli far takabilirsiniz odak çizgisi olan photon marka , araç içinde double teyp yok ise android oto ve apple car play destekli double teyp takmanızı önerebilirim , ayak altı aydınlatma takabilirsiniz bence düşük ışıkta gayet güzel gözüküyor. aklıma geldikçe daha yazarım

Kaage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
samet şenol
öncelikle, bu filtrenin tek kullanımlık olmadığının, 3 yıl 300.000 miles garantili olduğunun, periodic bakımlarda sadece temizliğinin yapılması gerektiğini bilmeden bu yorumu yapmanız komik olmuş.

eneskaya6

80+ Silver
usta kafalar çok karıştı
kafanın karısagı bir durum yok 84hp aracın fıltresini değiştirsen kac yazar. 9 saniye de değilde 8.8 saniye de hızlanınca hayatında ne değişecek :) farları led yapmanı kesinlilkle öneririm aşırı güzel aydınlatıyorlar. önceki aracım için bunları almıstım sarı dan buna gectim çok farklı baya iyi aydınlatıyor. iç aydınlatmaları da değiştirebilirsin sarı ışık sevmıyordum ben onları da değiştirmiştim. bu cılayı da alıp kendi kendine aracına uygulayabilirsin kılcal cızıklerı güzel kapatıyor

Kaage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
samet şenol
motora temiz hava gitsin yav. ölçülerini öğreneyim de bunu sipariş edeyim ben. orijinalini nereden temin edebiliriz acaba?
aracınız ile uyumlu kutu içi versiyonu budur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kafanın karısagı bir durum yok 84hp aracın fıltresini değiştirsen kac yazar. 9 saniye de değilde 8.8 saniye de hızlanınca hayatında ne değişecek :) farları led yapmanı kesinlilkle öneririm aşırı güzel aydınlatıyorlar
ah işte ah, hava filtersi, aracın temiz hava almasını sağlar. iyi bir hava filtresi sadece performans değil, aynı zamanda motor sağlığı içinde çok önemlidir.

eneskaya6

80+ Silver

ah işte ah, hava filtersi, aracın temiz hava almasını sağlar. iyi bir hava filtresi sadece performans değil, aynı zamanda motor sağlığı içinde çok önemlidir.
3.500 tl mı neeeeeeeeee. Aracın hava fıltresini yılda 1 10bın km de değiştirrisen zaten hiçbir sroun yaşamadan sağlıklı bir şekilde sorunsuz kullanmış oluyorsun. arac hertürlü kafa alıyor 1.2 motor ne kadar hava cekıyor sence :) görende 5 motor v10 sanacak. kuş kadar hava cekıyor motor fıltre derdine düşmüssünüz korkunc cahillik 150 tl nerde 3500 tl nerde. o fılreyı i20n takarsın anlarım manuel 1.2 84hp i20 takarsan yazık kafana

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Ali
3 numara cam filmi, Orijinale yakın güzel bir spoiler ve cam rüzgarlığı... Araçta yaptığımız tek değişiklik... 2013 modeller arasında net en tatlı görünen araçtı. Tavsiye ederim. Tavsiye olarak bodykit olabilir.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ön lip , arka difüzör ama belediyenin dağıttığı versiyondan değil daha orijinal bir şey olabilir , iç aydınlatmaları led ile değiştirebilirsiniz beyaz , h7 mercekli far takabilirsiniz odak çizgisi olan photon marka , araç içinde double teyp yok ise android oto ve apple car play destekli double teyp takmanızı önerebilirim , ayak altı aydınlatma takabilirsiniz bence düşük ışıkta gayet güzel gözüküyor. aklıma geldikçe daha yazarım
çok güzel liste. teşekkürler.
kafanın karısagı bir durum yok 84hp aracın fıltresini değiştirsen kac yazar. 9 saniye de değilde 8.8 saniye de hızlanınca hayatında ne değişecek :) farları led yapmanı kesinlilkle öneririm aşırı güzel aydınlatıyorlar. önceki aracım için bunları almıstım sarı dan buna gectim çok farklı baya iyi aydınlatıyor. iç aydınlatmaları da değiştirebilirsin sarı ışık sevmıyordum ben onları da değiştirmiştim. bu cılayı da alıp kendi kendine aracına uygulayabilirsin kılcal cızıklerı güzel kapatıyor

çok güzel. far da bulduk. verimli bir konu oluyor.

bunu da yazayım kenara.
3 numara cam filmi, Orijinale yakın güzel bir spoiler ve cam rüzgarlığı... Araçta yaptığımız tek değişiklik... 2013 modeller arasında net en tatlı görünen araçtı. Tavsiye ederim. Tavsiye olarak bodykit olabilir.
cam filmini nasıl unuttum bilmiyorum. yakışıyor i20'ye.

eneskaya6

80+ Silver
3 numara önermem gercekten aksam sorun cıkarıyor görüşte. en ideal bence şöyle ön yan camlar 2 numara arka yan camlar 3 numara en arka cam 2 numara. en arka camı 3 yapma trafikte kötü oluyor.

Kaage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
samet şenol
3.500 TL mı neeeeeeeeee. Aracın hava fıltresini yılda 1 10bın km de değiştirrisen zaten hiçbir sroun yaşamadan sağlıklı bir şekilde sorunsuz kullanmış oluyorsun. arac hertürlü kafa alıyor 1.2 motor ne kadar hava cekıyor sence :) görende 5 motor v10 sanacak. kuş kadar hava cekıyor motor fıltre derdine düşmüssünüz korkunc cahillik 150 TL nerde 3500 TL nerde. o fılreyı i20n takarsın anlarım manuel 1.2 84hp i20 takarsan yazık kafana
düşüncelerinize katılıyorum... ama arkadaşın performansa yönelik 1.2 mpi motora yazılım yaptırmayı düşüncesine karşılık vermiş olduğum fikirdi. tabi konunun ortasından atlayıp okumazsanız, bazı şeyler mantıksız gelebilir. Konu altında tartışmaktansa arkadaşa yardımcı olmayı tercih edelim hep beraber. iyi geceler iyi forumlar..

eneskaya6

80+ Silver
temizlik için set atacam ortaya karısık ihtiyacın varsa al hocam

https://www.hepsiburada.com/sepetfy...yu-kislik-5-lt-p-HBV0000118RDQ?magaza=sepetfy (yeni siparis verdim -5 i anca cıkarır bence ama kokusu gğzel zevkten aldım)

https://www.hepsiburada.com/wurth-yikama-sungeri-p-HBV000002MFL5?magaza=Hosgeldiniz tanesi 82tl trendyol da 3 tanesi 162tl. 2 tane alırsan kargo var

Ek olarak seramik kaplama yapabilirseniz bu ürünü alıp uygulaya bilirsiniz. kaliteli üründür

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,147
Üyeler
155,525
Son üye
stk41
Top Bottom