Neler Yeni

İ3-10100F ve GTx 1660S sistem alınır mı? ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

kailyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet ocak
Babana bir ürüne ederinden 7 8k fazla verdigini anlat.Parayi copte mi buldun de vatandan almaktan vazgecer
hocam aynı senin dediğini söyledim ben bi şeye görmeden dokunmadan para vermem dedi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam anadolu yakasında ben avrupa yakasında oturuyorum sultangazide bi de bilgisayar parası kadar yola masraf edicem
Orayı atlamışım 😃 ama gidilir bence bende gitmiştim bı ara uzak ama değecek bir şey ise gidilir

r4NG3r

80+ Silver
hocam anadolu yakasında ben avrupa yakasında oturuyorum sultangazide bi de bilgisayar parası kadar yola masraf edicem
Ne alaka hocam ben 350 TL'ye f710 almak icin pendikten itopya airport avmye gittim pc icin toplu tasimaya binip gitmek zor olmasa gerek

kailyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet ocak
Orayı atlamışım 😃 ama gidilir bence bende gitmiştim bı ara uzak ama değecek bir şey ise gidilir
o vatandaki ile karşılaştırdığımız zaman mükemmel bir sistem hem ekran kartı daha da iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka hocam ben 350 TL'ye f710 almak icin pendikten itopya airport avmye gittim pc icin toplu tasimaya binip gitmek zor olmasa gerek
hocam ümraniye bana baya uzak kalıyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,426
Üyeler
157,953
Son üye
n0th1ng244
Top Bottom