Neler Yeni

i5 12400f kasma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tolga
oyunu açıp açarken veya bir şey yaparken kasmaya başlıyor mouse kasarak hareket ediyor mouse ama ne hikmetse format atınca düzeliyor Eski bilgisayarımda bile bu sorunu yaşadım düşünüyorum ki sorun ısınması Lütfen acil yardım edin rahatsız etmeye başladı not orijinal işlemci fanı kullanıyorum

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Emre Altun
Isinmasini nerden anladin programla baktin mi

Palo DAYI

80+ Silver
programla bakarsan daha sağlıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Silver
Sogutma yetersiz gibi geldi bana boşta okadar olması normal değil bence ama işlemci hakkında pek bilgim yok daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa daha doğru olur

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,506
İsim
Emre Zengin
oyunu açıp açarken veya bir şey yaparken kasmaya başlıyor mouse kasarak hareket ediyor mouse ama ne hikmetse format atınca düzeliyor Eski bilgisayarımda bile bu sorunu yaşadım düşünüyorum ki sorun ısınması Lütfen acil yardım edin rahatsız etmeye başladı not orijinal işlemci fanı kullanıyorum
Eski bilgisayarında da bu sorunu yaşadıysan belki üçlü priz falan kullanıyorsan ondan kaynaklı bir durum olabilir ya da ortak uygulama olarak indirdiğin bir şey de tetikliyor olabilir. Belki de virüslü bir şeyler indiriyorsundur. Formattan sonra düzeliyor demişsin. BIOS, Intel ME gibi sürücüler güncel mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski bilgisayarında da bu sorunu yaşadıysan belki üçlü priz falan kullanıyorsan ondan kaynaklı bir durum olabilir ya da ortak uygulama olarak indirdiğin bir şey de tetikliyor olabilir. Belki de virüslü bir şeyler indiriyorsundur. Formattan sonra düzeliyor demişsin. BIOS, Intel ME gibi sürücüler güncel mi?
yaptım

Palo DAYI

80+ Silver

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak