Neler Yeni

İ5 13600K RX6700XT FPS DROP YİYOM YARDIM LÜTFEN

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ercanx27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ercan Yaşar
Çoklu Konu, Spam
Merhaba beyler İşlemcim İ5 13600K EKRAN KARTIM RX6700XT OYUNLARDA GARİP ŞEKİLDE FPS DROP YİYORUM SPİDİRMENDE ÖRNEĞİN GPU KULLANIMIM 100DE 100Ü GÖRMÜYOR TESTLERE BAKIYOM AYNI SİSTEMLE ADAM GOD OF WAR RDR2 DE GPU KULLANIMI 100DE 100Ü GÖRÜYOR BENDE GARİP ŞEKİLDE GÖRMÜYOR VE ANLIK FPS DROPLAR GİRİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN Sistem Özellikleri
İ5 13600K RX6700XT PSU MSI MAG650W BRONZ m2 wd blue sn580 gen4 ana kartım msı pro h610m-e ddr4 ramlar hikvison 3600mhz BİRDE PC KENDİLİĞİNDEN KAPANIP ACILIYOR OYUNA GİRDİGİMDE

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
knk sabah aynı konudan gördüğüme yemin edebilirim şu diceklerimi yap derim driver değiş bios günceleme yap bios ayarlarını kontrol et bişilerde sorun varmı diye benim şahsi fikrim bence psu yetmiyor işlemcin gereksiz fazla güç kulanan bi işlemci ondan yetmiyor olabilir (emin değilim tahmin)

ercanx27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ercan Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk sabahki bendim kimi driver değiş kimi psu diyor kimi ram diyor kafayı yiyecem vallah

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
knk sabahki bendim kimi driver değiş kimi psu diyor kimi ram diyor kafayı yiyecem vallah
dediğim gibi maliyetsi olanları dene derim ilk driver değiş bios güncelle bu arada kimsenin aklına niye gelemeiş bilmiyorum ama oyuna girince msi afterburnerdan sanırım bakıyosunuz yada amd uygulamasından herneyse hangisini kulanıyosanız watt değerlerinide açın hem işlemci hem ekran kartı ekran kartı yeterli güç çekebiliyormu ona bakın bi derim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom